Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Сімнадцятирічного хлопця вдалося повернути з тимчасово окупованої частини Херсонщини

Голопристанська міська ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ інформує
27.06.2025

Велика війна розлучила його з мамою та молодшою сестрою. Довгий час підліток залишався в окупації, згодом був змушений виїхати до росії. Без документів, без грошей, у постійному страху – але з чітким бажанням повернутися до близьких.

Сьогодні він – нарешті разом з рідними, отримує всю необхідну допомогу та підтримку.

Вивезти хлопця на підконтрольну Україні територію вдалося завдяки зусиллям Української мережі за права дитини (https://www.facebook.com/ukrainianchildrightsnetwork) у межах ініціативи Президента Володимира Зеленського Bring Kids Back UA( https://www.facebook.com/profile.php?id=61558536382978)

Дякую кожному й кожній, хто причетний до порятунку українських дітей.

Джерело: начальник Херсонської обласної військової адміністрації О. Прокудін

2025 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше