Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Сьогодення
14.12.2021

Сьогодні в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У Голій Пристані з цієї нагоди теж вранці відбулися урочистості біля меморіалу загиблим ліквідаторам.

Голова громади Олександр Бабич наголосив, що добробут і спокійне життя сьогодні тримається на таких людях – сповнених самопожертви, відваги, почуття громадянського обов’язку – якраз учасники ліквідації аварії і є яскравим прикладом такої відданості суспільству і Батьківщині.

Виступила перед присутніми і голова місцевої спілки ліквідаторів Людмила Мороз. Вона розповіла про життя учасників сьогодні, про добрі справи, якими займається спілка, відзначила квітами і подарунками членів осередку, а також висловила вдячність міському голові, працівникам виконкому і управління соцзахисту за матеріальну підтримку ліквідаторів, співпрацю зі спілкою і порозуміння.

Учасники мітингу поклали квіти до меморіалу на знак пам’яті про страшні події 1986-го і вдячності героям, що долали наслідки тієї страшної аварії.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше