Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Як в Україні починалася Антитерористична операція. Пояснює Центр стратегічних комунікацій

Голопристанська міська ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ інформує
13.04.2024

14 квітня 2014 року розпочалася Антитерористична операція на сході України. 

Початком російсько-української війни було не оголошення АТО у квітні, а збройна окупація росією Криму в лютому-березні 2014 року. 

На момент початку АТО у Донецькій та Луганській областях вже тривав інспірований москвою антидержавний заколот, а бойовики вже захопили низку міст регіону.

Головним мемом квітня 2014 року був «поребрик» (бордюр). Це незнайоме місцевим слово вживали бойовики, що вказувало на те, що вони чужинці, які прибули з росії.

Рішення про АТО було вимушеним – після того, як Київ вичерпав дипломатичні засоби впливу. У ході активної фази АТО протягом 2014-2015 років українська влада неодноразово ініціювала перемир’я та переговори для врегулювання ситуації.

Війна на сході 2014-2022 років не була «народним повстанням». Противником сил АТО/ООС були збройні формування рф, які маскувалися під місцеву «народну міліцію». Саме тому ця російська війна проти України є гібридною.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше