Побудовано на платформі

застосунку Армія+

До відома громадян
16.08.2024

Презентація застосунку Армія+ відбулася 8 серпня, і за цей час процедуру подачі електронних рапортів  впровадили 123 військові частини.

«1100 електронних рапортів подали через Армію+. Вони мають таку ж юридичну силу, як і паперові. Один з найпопулярніших документів у війську вперше в історії України подали не за кілька днів, а за лічені хвилини», — зазначила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.

Якщо виникають труднощі — команда Армія+ проконсультує вас чи ваш підрозділ та проведе через процес подачі рапорту.

Докладніше: https://bit.ly/3SS3Nkl

Джерело: Міністерство оборони України

2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі