Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Акція «16 днів проти насильства»

Управління соціального захисту інформує
02.12.2021

В період проведення акції «16 днів проти насильства», яка проходить з 25 листопада по 10 грудня в приміщенні управління соціального захисту населення, сім’ї та праці виконавчого комітету Голопристанської міської ради за ініціативи благодійної організації фонд громади міста Гола Пристань "Свята Ольга" та за участі працівників управління соціального захисту населення, сім’ї та праці виконавчого комітету Голопристанської міської ради та КУ «Центр надання соціальних послуг», 30 листопада 2021 року обговорили можливість для України ратифікації Стамбульської конвенції, яка містить низку зобов’язань націлених на запобігання насильству, захисту жертв та притягненню винних осіб до відповідальності.

За даними Національної соціальної сервісної служби України за 9 місяців 2021 року зафіксовано 205608 звернень з приводу домашнього насильства, з них 82% - від жінок.

Управління соціального захисту населення, сім’ї та праці виконавчого комітету Голопристанської міської ради

Новини на цю ж тему

Олешківське відділення Фонду соціального страхування буде припинено

З 1 березня 2022 року у зв’язку із реорганізацією Олешківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області буде припинено.
Фонд соціального страхування повідомляє
18.02.2022

Річний звіт діяльності благодійної організації «Фонд громади міста Гола Пристань «Свята Ольга»

25 січня 2021 року відбулися загальні збори членів Благодійної організації «Фонд громади міста Гола Пристань «Свята Ольга» - затверджували річний звіт.
До відома громадян
16.02.2022

Безбар’єрність - це...

Чимало років безбар’єрність асоціювалася у багатьох людей лише з подоланням фізичних перешкод – облаштуванням пандусів і підіймачів. Насправді ж це поняття ширше і стосується, без перебільшення, кожного.
Актуально
14.02.2022

Інформація про кількість зареєстрованих заяв і черговість надання реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю станом на 18.01.2022 року

Згідно з постановою від 27.03.2019 №309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» інформуємо про кількість зареєстрованих заяв дітей з інвалідністю і черговість надання реабілітаційних послуг.
Управління соціального захисту інформує
18.01.2022

Особи, які постраждали від домашнього насильства, мають право безоплатно отримати всі види правових послуг

Звернувшись до Голопристанського місцевого центру з надання БВПД, громадяни мають можливість отримати правові консультації з будь-яких питань, допомогу в складанні документів процесуального характеру та скористатись послугами адвоката абсолютно безкоштовно. Роботу адвоката оплачує держава.
Правова консультація
01.12.2021

Правопросвітництво з питань захисту дітей від домашнього насильства

23 листопада, з метою підвищення рівня правової обізнаності населення, фахівець Місцевого центру Ольга Гальченко відвідала КУ «Центр надання соціальних послуг» Голопристанської міської ради, де провела правопросвітницький захід на тему: «Як захистити дитину від домашнього насильства»
Правова консультація
23.11.2021

Про актуальні питання призначення субсидій

У зв’язку зі зміною тарифу на електропостачання з 1 жовтня 2021 року пільговим категоріям населення, які мають право на пільгу з оплати за житлово-комунальні послуги, пільга на послугу з електропостачання буде нараховуватися за новими тарифами.
Управління соціального захисту інформує
03.11.2021

Дієва гендерна політика - запорука успішного розвитку громад

Завдяки впровадженню проєкту «Дієва гендерна політика – запорука успішного розвитку громад», який реалізується БО «Фонд громади міста Гола Пристань «Свята Ольга», у жовтні розпочалася інформаційно-просвітницька кампанія «Дієва гендерна політика покращує життя в громаді».
Сьогодення
02.11.2021

Про право громадян на своєчасність призначення та виплату державних соціальних допомог

У зв’язку із реформою децентралізації змінилися підходи щодо реалізації мешканцями територіальних громад права на соціальний захист. З 01 липня 2021 року запроваджено єдиний механізм прийняття територіальними громадами від громадян всіх заяв та документів для призначення будь-яких соціальних допомог
Управління соціального захисту інформує
26.10.2021

До відома ліквідаторів аварії на ЧАЕС!

Указом Президента України від 10 листопада 2006 року N 945/2006 визначено 14 грудня, як День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Управління соціального захисту інформує
21.10.2021

Піклування про людей похилого віку

Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого краю і держави.
Сьогодення
12.10.2021

Право на отримання субсидії

Право на отримання житлових субсидій мають сім'ї, у яких плата за житлово-комунальні послуги більше визначеного для них обов’язкового платежу. Наразі до кінця дії карантину обов’язковий відсоток платежу розраховується індивідуально для кожної сім’ї за встановленою формулою...
Управління соціального захисту інформує
11.10.2021

Cубсидія надається виключно у грошовій готівковій формі

З 1 травня 2021 року субсидія надається виключно у грошовій готівковій формі. Виплата субсидій здійснюється через поточні рахунки, відкриті у банківських установах і відділення операторів.
Управління соціального захисту інформує
06.09.2021

Гендер та гендерні відносини. Гендерні стереотипи

28 серпня представники та представниці Голопристанської та Новомиколаївської територіальних громад зібралися на тренінгове навчання "Гендер та гендерні відносини. Гендерні стереотипи", щоб розширити знання, чому гендер називають "соціальною статтю" жінок і чоловіків на відміну від біологічної.
Сьогодення
30.08.2021

Домашнє насильство – злочин, а не любов

26 серпня, з метою підвищення обізнаності громадян про протидію домашньому насильству фахівці Місцевого центру Інна Холодняк та Ольга Гальченко провели інформування мешканців м. Гола Пристань .
Правова консультація
26.08.2021
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше