Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

За даними МОЗ України, 97,1% людей, госпіталізованих з COVID-19 у вересні, були невакцинованими

Важливе про COVID-19
11.10.2021
97,1% людей, яких госпіталізували з COVID-19 у вересні в Україні, були невакцинованими, тобто не отримали двох доз антиковідної вакцини, про що свідчать дані електронної системи охорони здоров’я. Загалом серед українців, яким діагностували коронавірусну хворобу в цей період, 95,7% не були повністю вакциновані.
Це є ще одним доказом того, що вакцинація діє та захищає від важкої форми COVID-19.
Раніше повідомлялось, що 98.3% осіб старше 60 років, які померли внаслідок коронавірусної хвороби з 26 червня по 26 вересня 2021 року, були невакциновані, а 97% госпіталізованих з COVID-19 серед цієї вікової групи не отримали повного курсу вакцинації.
Станом на 7 жовтня 2021 року в Україні принаймні одну дозу антиковідної вакцини отримали 7,36 млн осіб, з них повністю вакциновано 5,94 млн.
Якщо ви ще не щеплені, не зволікайте – вакцинуйтесь та захистіть себе від тяжкого перебігу COVID-19 та його наслідків. Щепитися варто навіть тим, хто вже перехворів, адже наразі невідомо, скільки саме триває природний імунітет після перенесеного захворювання.
Перелік центрів масової вакцинації та пунктів щеплень шукайте за посиланням: https://list.covid19.gov.ua/
Більше інформації про вакцинацію проти COVID-19 на https://vaccination.covid19.gov.ua/
 
В Голій Пристані можна вакцинуватися
в КНП "Голопристанський центр первинної медико-сантіарної допомоги", 
вул.Ларіонова, 23
(будівля дорослої поліклініки), каб. 31;
телефон для звязку: 0669258679.
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше