Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

15 листопада 2021 року о 10 годині у залі засідань міськвиконкому відбудуться ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ з приводу обговорення проєктів містобудівної документації

Громадські слухання
12.10.2021

Шановні жителі Голопристанської міської територіальної громади!

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєктах містобудівної документації детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність таких громадян: Зорі О.А., Коваленка А.В., Ковальової О.В., Ковальова С.В., Мазур М.О., Марухненка В.В., Плотник Т.В., Ситник Л.М., Скалдіна С.В., Штанька І.І., Юрченко О.Ф., Якименко Ю.А.

 

Місце ознайомлення з проєктом містобудівної документації – офіційний вебсайт Голопристанської міської ради

Строки ознайомлення з проєктом ДПТ - з 13 жовтня 2021 року до 13 листопада 2021 року включно.

Виконавчий комітет Голопристанської міської ради інформує, що 15 листопада 2021 року о 10 годині у залі засідань міськвиконкому відбудуться громадські слухання з приводу обговорення проєктів містобудівної документації:

1.1. Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Зорі Олексію Андрійовичу  орієнтовною площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, із земель житлової  та  громадської  забудови,  розташованої  за  адресою:  вул. Озерна, 26-б, с. Кохани, Херсонської області.

1.2. Детального плану території частини кварталу, для зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Коваленку Анатолію Вікторовичу орієнтовною площею 0,2033 га (кадастровий номер 6522385300: 01:001:1518), що перебуває у нього в оренді, та знаходиться за адресою: село Стара Збур’ївка, Скадовський район, Херсонської області.

1.3. Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Ковальовій Олені Володимирівні орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд , із земель житлової та громадської забудови, розташованої за адресою: вул. Черкаська, б/н, с. Велика Кардашинка, Херсонської області.

1.4. Детального  плану території відносно відведення земельної ділянки у

Власність  гр.  Ковальову  Сергію Володимировичу орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд , із земель житлової та громадської забудови, розташованої за адресою: вул. Черкаська, б/н, с. Велика Кардашинка, Херсонської області.

1.5. Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Мазур Марині Олександрівні орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування  житлового  будинку, господарських будівель і споруд, із земель житлової  та  громадської  забудови, розташованої за адресою: вул. Українська, б/н, с. Малі Копані, Херсонської області.

1.6. Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Марухненку Владиславу Вячеславовичу орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування  житлового  будинку, господарських будівель і споруд, із земель житлової  та  громадської  забудови, розташованої за адресою: вул. Георгіївська, б/н, с. Мала Кардашинка, Херсонської області.

1.7. Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Плотник Тетяні Вікторівні орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування  житлового  будинку, господарських будівель і споруд, із земель житлової  та  громадської  забудови, розташованої за адресою: вул. Люлька, б/н, с. Таврійське, Херсонської області.

1.8. Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Ситник Люсі Максимівні орієнтовною площею 0,2481 га для будівництва та обслуговування  житлового  будинку, господарських будівель і споруд, із земель житлової  та  громадської  забудови, розташованої за адресою: вул. Українська, б/н, с. Малі Копані, Херсонської області.

1.9. Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Скалдіну Сергію Вікторовичу орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування  житлового  будинку, господарських будівель і споруд, із земель житлової  та  громадської  забудови, розташованої за адресою: вул. Георгіївська, б/н, с. Мала Кардашинка, Херсонської області.

1.10. Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Штаньку Івану Івановичу орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування  житлового  будинку, господарських будівель і споруд, із земель житлової  та  громадської  забудови, розташованої за адресою: вул. Українська, б/н, с. Малі Копані, Херсонської області.

1.11. Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Юрченко Олені Федорівні орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування  житлового  будинку, господарських будівель і споруд, із земель житлової  та  громадської  забудови, розташованої за адресою: вул. Першотравнева, б/н, с. Велика Кардашинка, Херсонської області.

1.12. Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Якименко Юлії Анатоліївні орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва  та  обслуговування  житлового  будинку, господарських будівель і споруд, із земель житлової  та  громадської  забудови, розташованої за адресою: вул. Лісова, б/н, с. Велика Кардашинка, Херсонської області.

 Детальніше з документацією можна ознайомитись ТУТ

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше