Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Квасницька Ольга Василівна

Начальник відділу бухгалтерського обліку, планування та звітності виконавчого комітету Голопристанської міської ради

Освіта

Вища

Опис повноважень

  1. Ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету міської ради та складення звітності.
  2. Відображення у документах достовірної та у повному обсязі інформації про господарські операції і результати діяльності, необхідної для оперативного управління бюджетними призначеннями (асигнуваннями) та фінансовими і матеріальними (нематеріальними) ресурсами.
  3. Забезпечення дотримання бюджетного законодавства при взятті бюджетних зобов'язань, своєчасного подання на реєстрацію таких зобов'язань, здійснення платежів відповідно до взятих бюджетних зобов'язань, достовірного та у повному обсязі відображення операцій у бухгалтерському обліку та звітності.
  4. Забезпечення контролю за наявністю і рухом майна, використанням фінансових і матеріальних (нематеріальних) ресурсів відповідно до затверджених нормативів і кошторисів.
  5. Запобігання виникненню негативних явищ у фінансово-господарській діяльності, виявлення і мобілізація внутрішньогосподарських резервів.
  6. Обґрунтування та розробка бюджетних програм Голопристанської міської територіальної громади, забезпечення своєчасного фінансування підвідомчих установ.
  7. Здійснення заходів з економного та раціонального витрачання грошових та матеріальних ресурсів, дотримання штатної та фінансової дисципліни.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше