Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Голопристанський міський голова підписав Маніфест мерів-інноваторів

27.11.2017

  

28 листопада 2017 року очільник Голої Пристані Олександр Бабич взяв участь у церемонії відкриття Міжнародного саміту мерів (IMS), заснованого минулого року як платформа для обміну досвідом між лідерами місцевого самоврядування та фахівцями місцевого розвитку світового рівня. На саміті присутні понад 150 очільників міст та лідери місцевого самоврядування з Канади, Ізраїлю, Словаччини, Аргентини, Швеції, Великої Британії та Польщі.

Під час церемонії відкриття учасники Саміту підписали маніфест мерів-інноваторів. Серед зобов’язань, вказаних у маніфесті – розвивати та впроваджувати інновації, які роблять життя містян комфортним, переймати найкращий світовий досвід, співпрацювати з молодими лідерами та стартап-спільнотою, збільшити соціальний вплив міських проектів та залучати містян до оцінки результатів їх втілення.

 

Дводенний захід, присвячений інноваціям, які можуть перетворити міста на сервіси, що відповідають потребам своїх жителів, а також світовим викликам, таким як екологічні проблеми, кібербезпека та інклюзивність, проходить впродовж 28 і 29 листопада у столиці – місті Києві, під патронатом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та за підтримки мера Києва, Віталія Кличка та Асоціації міст України. 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.