Гола Пристань переходить на роздільний збір сміття!

24.11.2016

Сміття може мати друге життя, тобто його можна перероблювати і робити корисні речі — майже все, що нас оточує, має потенціал для переробки. І першим кроком є роздільний збір відходів — паперові окремо, залишки їжі окремо, скло, пластик, металеві банки тощо.

Саме цьому вчать малюків – вихованців дитсадків міста. До навчальних закладів, у будівлях яких встановлені паперові контейнери для роздільного збору сміття, долучився Голопристанський ДНЗ №3 "Берегиня".

         

Роздільний збір сміття давно запроваджено у багатьох країнах світу, а нещодавно і голопристанці долучився до такої практики. Нагадаємо, 2 листопада на базі Голопристанської ЗОШ №4 відбувся семінар, на якому обговорювалась глобальна проблема сміття і його шкідливий вплив як на навколишнє середовище, так і на організм "людини". На семінарі зазначалося, що правила поводження зі сміттям треба прививати ще змалечку, адже дітей набагато легше навчити, привчити, показати, як правильно сортувати тверді побутові відходи. 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.