Гола Пристань святкує Дні енергії

22.09.2015

 26 вересня Голій Пристані (Херсонська область) виповниться 306 років. Це чудове містечко – перлина південного узбережжя. Славиться воно не тільки невимовною красою, туристичною привабливістю і цілющою силою лікувальної грязі, але ще й своїми вагомими кроками до енергонезалежності.  Саме тому, у свій День народження Гола Пристань буде також проводити День сталої енергії.

У лютому 2014 року Гола Пристань приєдналась до масштабної європейської ініціативи «Угода Мерів», що була започаткована для заохочення й підтримки зусиль, яких докладають місцеві органи влади у сферах розробки й реалізації політики сталого енергетичного розвитку. А вже у грудні 2014 року між Європейським Союзом, представленим Представництвом Європейського Союзу в Україні та Херсонською обласною громадською організацією «Регіональна рада підприємців» підписано контракт, із загальним бюджетом 881 863.00 Євро, на реалізацію Проекту «Впровадження економічно-доцільної моделі сталого енергетичного розвитку теплопостачання на прикладі теплового району міста Гола Пристань», що є одним з ключових етапів реалізації Плану дій зі сталого енергетичного розвитку міста до 2020 року, який був напрацьований на початкових етапах реалізації добровільних зобов’язань, передбачених «Угодою Мерів». Саме в рамках реалізації цього проекту пройде День сталої енергії.

 Поміж, вже традиційних, концертів та конкурсів на площі біля міського автовокзалу відбудеться безперервний показ відеоматеріалів на тему енергозбереження та енергоефективності, де жителі і гості міста зможуть почерпнути для себе багато цікавої та, можливо в дечому, нової інформації. Спеціально для молодшого покоління буде трансляція мультиплікаційних роликів, які зможуть навіть до самих маленьких донести важливість економії енергоресурсів. На набережній міста буде встановлено контейнери для збору відпрацьованих батарейок, тож радимо пошкребти по засіках та заздалегідь приготувати мішечок зі старими батарейками. Пам’ятайте, що одна пальчикова батарейка, викинута в сміттєве відро, забруднює важкими металами до 20 квадратних метрів землі або 400 літрів води. Батарейки підлягають спеціальній утилізації!

Студентами та викладачами Херсонського національного технічного університету буде організована виставка практичних рішень використання альтернативних джерел енергії, здебільшого створених самими студентами. Компанія ATMOSFERA ознайомить усіх присутніх із енергозберігаючим обладнанням з використанням альтернативної енергетики. У бажаючих буде можливість проконсультуватися із спеціалістами, які з радістю дадуть відповідь на всі запитання. І це ще не все…

Отже приєднуйтесь до святкування Дня міста та Днів сталої енергії. Долучайтесь до масштабного руху за збереження екології. Не будьте байдужими!

 

 

 За детальнішою інформацією звертайтесь: прес-секретар ХОГО «Регіональна рада підприємців» Ірина Яремко: ел.-пошта: irina-yaremko@yandex.ru тел. +38 0552 48 51 02

 

Напишіть свій комментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.