Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

НЕЙМОВІРНИЙ ШАНС РЕАЛІЗУВАТИ МЕТУ

29.07.2021


 Днями Херсонщину відвідав із робочим візитом перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський.

Урядовець відзначив успіхи нашої громади у роботі з термомодернізації інфраструктурних об’єктів, що розпочалася ще у 2016 році, і анонсував програму державної підтримки в цьому напрямку за рахунок коштів, виділених європейськими партнерами України. Як зазначив пан Лозинський, участь у конкурсі проєктів можуть брати і заклади охорони здоров’я.
Саме тому вчора заступник міського голови Світлана Лінник провела нараду за участю, зокрема, головного лікаря Голопристанської ЦРЛ Владислава Житнюка, під час якої увага була зосереджена на деталях підготовки технічного завдання для проєктувальників, які спеціалізуються на розробці документації для будівництва, реконструкції і модернізації закладів охорони здоров’я.
Керівництво лікарні мусить підготувати таке техзавдання, визначитися із вартістю розробки проєктної документації і шляхом аукціону обрати виконавця. Підготовлений належним чином проєкт слід подати на розгляд для отримання фінансування.
P.S. Як зазначалося раніше, ведеться робота над реконструкцією і модернізацією лікарні, а також боротьба за її статус опорної. Тому новина від Василя Лозинського про можливість отримання фінансування видається сьогодні як неймовірний шанс реалізувати мету.
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.