Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

УВАГА ! ПЕРЕВІРКА СИСТЕМИ ОПОВІЩЕННЯ НАСЕЛЕННЯ

20.11.2020


Шановні громадяни!
В ході технічної перевірки територіальної системи централізованого оповіщення 23 листопада 2020 року здійснюватиметься включення електросирен та доведення до населення навчальної інформації у сфері цивільного захисту з використанням радіо та телебачення, а саме:
− включення електросирен – о 12 год. 27 хв;
− передача навчальної інформації – на радіо «Таврія» (100,6 FM), телеканалі «Скіфія» – 12 год. 30 хв. – 12 год. 45 хв;
Регіональна система централізованого оповіщення призначена для інформування та оповіщення органів влади, формувань цивільного захисту та населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій.
Необхідно кожному пам’ятати, що повідомлення про загрозу або виникнення небезпечних подій (аварій, катастроф, стихійних лих) здійснюється за допомогою проводового (радіотрансляційні вузли) та ефірного радіомовлення (радіо «Таврія»), телебачення (канали УТ-1 , “Скіфія”) та інших засобів масової інформації.
Перед терміновою інформацією передається сигнал цивільного захисту “УВАГА ВСІМ” – попереджувальний голосовий або звуковий сигнал про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, який розповсюджується за допомогою уривчастого звучання електросирен (3-5 хвилин), частих гудків підприємств, ударів у дзвони культових споруд, інші металеві предмети, трансляцією в мережах радіомовлення і телебачення спеціальної фонограми.
У повідомленні надається інформація про характер та місце виникнення надзвичайної ситуації, зону можливого ураження, порядок дій населення, види захисту тощо.
Тривалість доведення повідомлень становить не менше 5 хвилин та за необхідності повторюються через 10-15 хвилин.
При отриманні інформації про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій зберігайте спокій, не допускайте паніки. Вимкніть домашні електричні та нагрівальні прилади, газові плити, приготуйте документи, речі першої необхідності, сповістіть сусідів про одержану інформацію. Допоможіть хворим та людям похилого віку. Будьте готові до евакуації в безпечні місця.
Тримайте включеними пристрої радіомовлення і телебачення, Інтернет та надалі дійте відповідно до вказівок місцевих органів цивільного захисту.
Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення і територій та мобілізаційної роботи виконавчого комітету міської ради І.І.Мошенський
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.