Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Результати засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту, соціального захисту та охорони здоров’я

12.10.2020

5 жовтня, як повідомлялося раніше, відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту, соціального захисту та охорони здоров’я у повному складі під головуванням депутата міської ради Олега Васютіна. Також в обговоренні взяли участь: заступник Голопристанського міського голови з питань діяльності виконавчих органів   міської ради Світлана Лінник, начальник відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації ВК Альона Литвиненко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Михайло Фролов, заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Олександр Таран, Ольга Маврешко, т.в.о. директора КУ "Голопристанський міський Палац культури "Сузір’я".

         У порядку денному було визначено 4 питання, першими з яких стали обговорення реконструкції міського стадіону та будівлі Голопристанської міської бібліотеки. Комісією вирішено внести пропозицію щодо планування збільшення коштів бюджету на 2021 рік, а саме виділення частини бюджету на створення проєктів та державних експертиз реконструкції цих об’єктів.

         Розглянуто питання стосовно відкриття інклюзивного класу в КЗ «Голопристанська дитяча школа мистецтв» Голопристанської міської ради та вирішено доручити директору вищезазначеного закладу здійнити моніторинг щодо затребуваності такого напряму в Голопристанській ОТГ.

 

         Для сучасного викладання теоретичних дисциплін обговорено питання щодо створення в мистецькому закладі двох інтерактивних класів, які вирішилися в позитивному напрямку.

 




Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.