Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Чи варто ризикувати?

27.07.2020

 

Шановні мешканці м. Гола Пристань. Хочеться, щоб цього разу нас почули і зробили все, що від вас залежить.

Наше місто охайне і чисте. Регулярно проводяться роботи з ремонту, благоустрою міста. Завдяки КП "Міськтеплокомуненерго" здійснюється вивезення побутових відходів, обробка й контроль сміттєзвалища. Усім мешканцям міста відомо про те, що на вивіз побутових твердих відходів треба заключати договір та сплачувати певну суму, яка є не такою вже й значною, з розрахунку на кількість людей на житловій площі. Особливо в порівнянні з іншими комунальними послугами.

Комунальне підприємство зіткнулося у свою чергу з проблемами, які починаються з того, що заборгованість населення (фізичних осіб) з вивозу сміття на теперішній час складає, увага, більше ПОЛОВИНИ МІЛЬЙОНА гривень!

Давайте подумаємо разом: послуги комунального підприємства не оплачуються належним чином, підприємство виходить в мінус, не має коштів на придбання паливно-мастильних матеріалів, та, елементарно, на заробітну платню працівникам. Усе це породжує певні труднощі та перешкоди для безперебійного функціонування підприємства та погіршення якості послуг, що надаються.

Як висновок, цього тижня почалася претензійна робота: уже стартували перші розсилки для отримання судових наказів про стягнення основного боргу, що тягне за собою і сплату боржниками пені, 3% річних, індексу інфляції, судових витрат та виконавчого збору. Чи варте воно таких затрат? Чи простіше і правильніше сплатити своєчасно суму за послуги?

Ми звертаємося до мешканців міста: будь ласка, будьте свідомішими, вчасно сплачуйте кошти за комунальні послуги, та, перш за все, заключайте договори на вивіз твердих побутових відходів. Закликаємо до цього не лише фізичних, а й юридичних осіб. Дякуємо!

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.