Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

У короткостроковій освітній програмі взяли участь жителі Голопристанської міської ОТГ

27.07.2020

 

Сьогодні світ стрімко та глобально змінюється. Він уже не буде таким, як раніше. В період карантинних обмежень, збільшилася частка населення, яка втратила роботу, з'явилися нові бар'єри щодо її пошуку. Створилися умови нестабільності, невизначеності, особливо на ринку праці. Саме в таких умовах важливо розвиватися, набувати нових знань та вмінь для вирішення питань, які реально виникають в повсякденному житті при пошуку роботи.


24 – 25 липня 2020 року – в Голопристанській міській об’єднаній територіальній громаді Херсонської області ГС "Українська асоціація освіти дорослих" спільно з партнерською організацією Благодійна організація Фонд громади міста Гола Пристань "Свята Ольга" при сприянні Голопристанського міськрайонного ЦЗ, Голопристанської міської ОТГ, провела короткострокову освітню програму для осіб, які втратили роботу внаслідок пандемії в рамках проєкту "Складні часи - нові можливості", який складається з трьох блоків: "Самоосвіта", "Право", "Працевлаштування".

Мета програми - навчити тимчасово безробітних громадян захищати свої права, шукати роботу, адаптуватися до нових викликів сьогодення. 20 учасників/ць програми протягом двох днів навчалися розвивати вміння, важливі для життя у новій реальності, формували навички для працевлаштування та професійного розвитку.

Також учасники, які взяли участь у програмі:

- навчилися реалізовувати свої права безробітної особи та права громадянина;
- навчилися користуватися сервісами онлайн - освіти, а також дізналися про найзатребуваніші навички 21 століття і де їх здобути;
- дізналися про державні й недержавні установи, які можуть сприяти працевлаштуванню;
- навчилися правильно складати резюме та мотиваційні листи навчилися поводити себе під час співбесіди з роботодавцем.

Проєкт «Складні часи – нові можливості» здійснюється за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та European Union in Ukraine в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога».

Інформація зі сторінок ФБ Світлани Михолат та Громадської спілки "Українська асоціація освіти дорослих"
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.