Визначено переможців 2 етапу олімпіад з інформаційних технологій, географії та історії

29.11.2019

 

 23 листопада 2019 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій, історії та географії. У результаті перевірки олімпіадних робіт було визначено переможців серед учнів 8-11 класів:  

з інформаційних технологій: 
8 клас 
ІІІ місце – Кошик Дмитро, Голопристанська гімназія, учитель Петришак Ю.С. 
9 клас 
І місце – Єфремов Ростислав, Голопристанська гімназія, учитель Петришак Ю.С. 
10 клас 
І місце – Ліндо Богдан, Спеціалізована школа, учитель Рахімова А.А. 
ІІ місце – Пісоцький Богдан, ЗОШ № 1, учитель Іванченко С.А. 
11 клас 
І місце – Бірюкова Олена, Голопристанська гімназія, учитель Зоря Н.В. 
ІІ місце – Плевака Дар’я, ЗОШ № 4, учитель Ярига В.В. 
з історії: 
8 клас 
ІІІ місце – Десна Богдан, Спеціалізована школа, учитель Нєпорожнєв М.М. 
ІІІ місце – Девятаєва Єлизавета, Голопристанська гімназія, учитель Арнаут Т.М. 
9 клас 
ІІІ місце – Задорожній Олександр, ЗОШ № 4, учитель Дєгтєрьова О.В. 
10 клас 
ІІІ місце – Арнаут Вікторія, Голопристанська гімназія, учитель Лобастова І.М. 
ІІІ місце – Барановський Артем, ЗОШ № 1, учитель Дорошенко О.Г. 
11 клас 
І місце – Мельник Анна, Голопристанська гімназія, учитель Арнаут Т.М. 
ІІ місце – Гавриленко Єлизавета, ЗОШ № 1, учитель Дорошенко О.Г. 
ІІІ місце – Корженко Ганна, ЗОШ № 4, учитель Дєгтєрьова О.В. 
з географії: 
8 клас 
ІІІ місце – Цой Олександра, Голопристанська гімназія, учитель Попова А.В. 
ІІІ місце – Васильченко Олександра, Спеціалізована школа, учитель Тараненко О.Л. 
9 клас 
ІІ місце – Білий Олександр, Голопристанська гімназія, учитель Попова А.В. 
ІІІ місце – Квятковська Діана, Голопристанська гімназія, учитель Попова А.В. 
ІІІ місце – Юнусов Кирило, ЗОШ № 4, учитель Проніна Н.М. 
10 клас 
ІІ місце – Фоменко Аліна, Голопристанська гімназія, учитель Попова А.В. 
ІІІ місце – Алєксєєнко Анастасія, Спеціалізована школа, учитель Тараненко О.Л. 
ІІІ місце – Філярчук Христина, Спеціалізована школа, учитель Тараненко О.Л. 
11 клас 
ІІ місце – Денисюк Яна, Голопристанська гімназія, учитель Попова А.В. 
ІІ місце – Михаленко Анастасія, ЗОШ № 1, учитель Пєшкова Т.Г. 
ІІІ місце – Єфімова Анастасія, ЗОШ № 1, учитель Пєшкова Т.Г. 
Бажаємо успіхів у подальшому навчанні та перемог учасникам обласних олімпіад!!! 
 
Світлана Мельничук, 
методист міського методичного кабінету




Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.