Шановні мешканці Голопристанської міської об’єднаної територіальної громади!

31.10.2019

    

Відповідно до розпорядження Голопристанського міського голови від 08 жовтня 2019 року № 192-од «Про проведення громадських слухань» запрошуємо Вас взяти участь в громадських слуханнях, які відбудуться 18 листопада 2019 року о 10.00 год в залі засідань виконавчого комітету Голопристанської міської ради (за адресою: вул. 1 Травня, 14, м. Гола Пристань), з питання  обговорення проекту рішення міської ради «Про бюджет Голопристанської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

З вищезазначеним матеріалом та додатковою інформацією можна ознайомитися:

- на офіційному веб-сайті Голопристанської міської ради www.golapristan-mrada.gov.ua в розділі «Публічна інформація» (проект рішення міської ради  опубліковано 18 жовтня 2019 року);

- у фінансовому управлінні виконавчого комітету міської ради за адресою: вул. 1 Травня, 14, м. Гола Пристань, тел. 7 72 10.

Пропозиції та зауваження з зазначеного питання просимо надсилати до фінансового управління виконавчого комітету Голопристанської міської ради за адресою: вул.1 Травня, 14, м. Гола Пристань

 


 

          Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», розпорядження міського голови від 08 жовтня 2019 року № 194-од, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконачий комітет Голопристанської міської ради повідомляє, що 18 листопада 2019 року у залі засідань міськвиконкому по вул. 1 Травня, 14 у м. Гола Пристань Херсонської області відбудуться громадські слухання для обговорення   проекту рішення Голопристанської міської ради «Про встановлення  Правил утримання домашніх та сільськогосподарських тварин  на території Голопристанської міської об’єднаної територіальної громади».

         Слухання розпочнуться об 11-00 годині. 

 Усі зауваження і пропозиції щодо проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу, одержані на громадських слуханнях, будуть в обов’язковому порядку розглянуті та враховані.  

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.