Сьогодні “економити” газ - дуже дорого виходить

04.10.2019

 

За останні 2 роки в Херсонській області виявлено 296 фактів “економії” газу споживачами через втручання в роботу лічильника газу, підробку пломб на лічильниках, втручання у підземний газопроводів з метою несанкціонованого споживання газу прихованими методами.
Іноді споживачі, які бажають “економити” газ спокушаються на пропозиції різних осіб з формулюванням “я працюю у Херсонгазі, усе вирішемо”, або “я зроблю так, що ніхто не дізнається”.
Проте усе таємне стає наявним, і чим пізніше буде виявлено такий факт - тим більше стане сума відшкодування для власника приміщення.
Якщо факт втручання у підземний газопровід у 100% випадків підтверджується на місці, то для підтвердження втручання у лічильник або підробку пломб додатково застосовується незалежне трасологічне експертне дослідження - результати якого офіційні та однозначні - втручання було, та яким способом.
Наприклад, “зекономити” газ через втручання у роботу газового лічильника або підробку пломб коштуватиме власнику будівлі від 30 до 100 тис. грн. відшкодування завданих збитків.
Підключити газопостачання прихованим способом через приєднання до вузла вводу або розподільчого газопроводу - від 100 до 250 тис. грн.
У будь якому випадку, відшкодовувати збитки буде власник будівлі, виправдовування що, це зробили родичі або квартиранти, не знімає відповідальності з власника приміщення, а затягування вирішення питання, або уникання від спілкування із представниками газової служби призведе до судового позову та арешту майна, що збільшить суму відкошування збитків майже наполовину.
Шановні споживачі природного газу, “економити” газ незаконними способами - дуже дорого, дешевше споживати стільки газу, за скільки споживач має змогу сплатити та своєчасно надавати реальні показники лічильника, не втручаючись у його роботу.
Безпечного та безаварійного споживання вам, з повагою АТ Херсонгаз.
З повагою прес-секретар АТ "Херсонгаз" Наталія Пятниченко

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.