ЕКОКЛАСТЕРУ на Голопристанщині бути!

12.08.2019

 

10 серпня у рамках проведення Всеукраїнського фестивалю «Український кавун-солодке диво» в м. Гола Пристань відбулася туристична конференція за участю представників влади Херсонської обласної державної адміністрації, керманичів м. Гола Пристань та Голопристанського району, громадських організацій, суб’єктів туристичної галузі з метою підписання Меморандуму про співпрацю та партнерство в рамках проекту з реалізації створення Голопристанського туристичного кластеру «Таврійське екооздоровлення».
Учасники зустрілись у невимушеній атмосфері, обговорювали проблеми та стратегію створення екокластеру, активну співпрацю органів влади та бізнесу, логістику просування туристичного продукту, підвищення рівню надання послуг, а також нові можливості трансферу водними шляхами Дніпра. Кожен учасник конференції мав змогу висловити своє бачення щодо співпраці та удосконалення туризму в цілому.
Олександр Долинко, засновник та керівник проекту «Зелені Хутори Таврії», детально ознайомив учасників з умовами Меморандуму «Про співпрацю та партнерство між Херсонською обласною державною адміністрацією і представниками туристичного бізнесу» і запропонував проект оздоровчо - пізнавального туру «Таврійське екооздоровлення». Директор Департаменту туризму та курортів Херсонської облдержадміністрації Тетяна Волинець у своєму виступі наголосила, що Херсонщина має великий потенціал щодо розвитку саме оздоровчого туризму і тільки завдяки таким ініціативам та цілеспрямованим діям є можливість вийти на новий міжнародний рівень, пообіцявши плідну підтримку від Департаменту.
Голопристанський міський голова Олександр Бабич закликав всіх до активної участі у проекті, з задоволенням підтримав ініціативи з розвитку туризму на Голопристанщині, а також зазначив, що міська рада прикладе максимум зусиль у розвиток інфраструктури м. Гола Пристань, щоб наше місто і Таврійський край знали за кордоном.
Як підсумок конференції всі учасники урочисто підписали Меморандум , побажали успіху один одному та домовилися про наступну зустріч.
 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.