Голопристанський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує

01.08.2019

Діяльність Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спрямована на захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей та правової спроможності представників соціально вразливих груп, територіальних громад та спільнот.
Так, у І півріччі 2019 року 1340 громадян змогли отримати відповіді на свої питання правового характеру. Основними питаннями, що хвилювали жителів Голопристанського району були питання сімейного права (розірвання шлюбу, стягнення аліментів, збільшення розміру аліментів, позбавлення батьківських прав); житлового права (примусове виселення з житла, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням та зняття її з реєстрації місця проживання); соціального забезпечення (призначення, перерахунок та відмова у надання субсидій); спадкового права (поновлення пропущеного строку для прийняття спадщини, визнання заповіту недійсним); земельного права (договір оренди земельної ділянки та порядок його розірвання, орендна плата) та інші.
За звітний період було проведено 9 виїздів мобільних консультаційних пунктів (виїзних прийомів громадян) по населеним пунктам Голопристанського, Скадовського та Каланчацького районів та було надано безоплатну правову допомогу - 32 громадянам.
Працівниками Місцевого центру до районного суду, в інтересах громадян, було подано 41 позовну заяву. Більшість звернень до суду стосувалися допомоги з питань збільшення розміру аліментів; розірвання шлюбу; визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням та зняття її з реєстрації місця проживання; позбавлення батьківських прав та інш.
Фахівцями Місцевого центру у І півріччі 2019 року проведено 129 правопросвітницьких заходи.
А також нагадуємо, що за безоплатною вторинної правовою допомогою можна звертатися до Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який знаходиться за адресою: Херсонська область м. Гола Пристань пров. Курортний, 7 тел. (05539) 2-10-96, 2-10-91
 
В.о. директора Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги І.М. Кеба
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.