Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міський голова скликав прес-конференцію з нагоди проведення фестивалю"Купальські зорі"

02.07.2019

 

02 липня 2019 року на набережній м. Гола Пристань відбулася прес-конференція з нагоди проведення у місті XVII Всеукраїнського благодійного фестивалю народної творчості «Купальські зорі».

Спілкувались з журналістами міський голова Бабич Олександр та кандидат в народні депутати Рищук Євген, який чотири роки поспіль є головним спонсором фестивалю.

Як повідомив міський голова, фестиваль є традиційним, а Гола Пристань підтримує традиції. До міста, як і в минулих роках, приїдуть іноземні гості з Польщі, Румунії, Молдови. Щодо святкування, то роками склався чітко визначений план проведення. Олександр Бабич наголосив на ключових подіях фестивалю, таких як плетіння купальських вінків та спуск їх на воду (вінки матиме свою родзинку, а до плетіння зможуть долучитися усі бажаючі), карнавальна хода учасників, конкурс краси «Купальська красуня», в якому прийматимуть участь 14 конкурсанток з усієї Херсонщини, які вже заїхали до тренувального табору.

На запитання про подорожі теплоходом, Олександр Бабич зауважив, що в цьому році також будуть річкові перевезення.

Ключовими подіями, на які всі чекатимуть, звичайно ж, стануть виступи запрошених зірок. Колоритним подарунком місту стане академічний ансамбль пісні і танцю «Козаки Поділля» - професійний, численний та дуже видовищний. Подарунком від генерального спонсора Євгена Рищука стане виступ співачки Alyosha, конкурсантки «Євробачення», співачки, що нині знаходиться на слуху та хвилі популярності.

Місто Гола Пристань, міська рада та виконавчий комітет ласкаво запрошують усіх бажаючих долучитися до нашого свята, стати його частинкою, отримати задоволення та гарні емоції.

Нагадуємо, що заходи почнуться 06 липня з 11:30 на набережній міста. У програмі слов’янська йога з інструктором Іриною Червоною, свято фарб «Холі», спортивні змагання, конкурс народної творчості «Фестивальний розмай», файер-шоу, вітрильна регата, виставки, ярмарки, майстер-класи та боді-арт.

  

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.