Перемоги земляків у Скадовську

11.06.2019

 СКАДОВСЬК ЗБИРАЄ ДРУЗІВ. БАРВИСТЕ ЛІТО - 2019

Барвисте літо - 2019 відкрило свої теплі обійми для всіх дітей, даруючи радісні посмішки, веселий відпочинок у пришкільних та оздоровчих таборах і яскраві емоції в активному відпочинку. А для творчих дітей літо зберігає добру традицію збиратися на березі моря і відкривати канікули Міжнародним фестивалем дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів». Не стало виключенням і літо цього року.
5-6 червня 2019 р. в місті Скадовськ відбувся ХIІІ Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів», в якому взяли участь юні таланти м. Гола Пристань. Ця подія зібрала понад 3000 обдарованих дітей з усіх куточків України та зарубіжжя віком від 6 до 18 років.
Протягом двох фестивальних днів хореографічні колективи, вокалісти, майстри народно-прикладного мистецтва, художнього читання, дитячі театральні колективи показували свою майстерність у різних номінаціях. У Скадовському районному будинку культури було весело, гучно, емоційно!
Справжнє суцвіття юних талантів показало свою майстерність у різних номінаціях першого дня фестивалю: бальний, класичний, естрадний, народний танець. Але найкращим було визнано народний художній колектив системи Міністерства освіти і науки України хореографічний ансамбль «Сюрприз» (керівник – Кіріллова Т.В.) Голопристанської гімназії. Він отримав Гран-Прі фестивалю.
Другого дня у номінації «Театральне мистецтво» виступав театр – мініатюр «Гармонія» (керівник – Леонова І.О.) Голопристанської ЗОШ № 4, що яскраво показав виставу «Колобок». Виступ вихованців театру був яскравим і незабутнім. За рішенням найвибагливіших і, водночас, найщиріших суддів театральний колектив «Гармонія» здобув друге місце.
Серед читців першу сходинку підкорила Вікторія Зацарна (керівник – Марченко О.В.), друге місце посіла Софія Беленчук (керівник – Беленчук С.І.) вихованці КПНЗ «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості», третє місце вибороли Кирило Сафонов та Дар’я Луговська (керівник – Марченко О.В.), учні Голопристанської ЗОШ № 1. Виступи юних читців були незабутніми та харизматичними.
Всього два дні фестивалили юні таланти у сонячному Скадовську. Колоритна концертна програма нікого не залишила байдужим. Дарма, що це було своєрідне творче змагання – тут, за великим рахунком, не було переможців і переможених. Усі, без винятку, відчували себе талановитими, окриленими. Найкращими!
Фестиваль завершився, але літо ще попереду. Вітаємо керівників, батьків й учасників фестивалю з перемогою і бажаємо подальших творчих здобутків і злетів!
Успіх завжди окрилює і дає наснаги, тож фестиваль через рік знову покличе своїх друзів до Скадовська.
Олена Гордєєва, директор КПНЗ «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості»
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.