День донора

06.06.2019

 

Відповідно плану-графіку роботи виїзної бригади «Херсонського обласного центру служби крові» наступний День Донора відбудеться 13 червня 2019 року, що передує відзначенню Міжнародного дня Донора (14 червня), на базі терапевтичного відділення (вхід через рентгенологічне відділення) КП «Голопристанська центральна районна лікарня», що розташована за адресою м. Гола Пристань, вул. Санаторна 7.
Донорство – добровільне надання своєї крові чи її компонентів для подальшого переливання хворим, що цього потребують: тяжко травмованих (в т.ч. з опіками), вагітних та породіль; подовжує життя хворим на гематологічні та онкологічні захворювання, велику частку складають військові, які боронять нас на Сході країни. Це десятки людських життів, які можна врятувати.
На сьогодні, у зв’язку з початком курортного сезону у Голопристанському районі, значно зростає ризик виникнення ДТП, відповідно збільшується потреба у донорській крові та її компонентах.
Пропаганда донорства є невід’ємною частиною моральних засад донорського руху, обумовленого добротою, гуманізмом, милосердям людей, що безкорисливо надають свою кров хворим.
Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до цієї важливої та благородної справи. Просимо довести до відома керівників підприємств і установ, розташованих на території м. Гола Пристань та сприяти проведенню Дня Донора.
КП «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги»
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.