Футболісти Голої Пристані знову пермагають!

05.06.2019

 

З 27.05 по 28.05.2019 року в м.Бердянськ Запорізької області пройшли зональні Всеукраїнські змагання з футболу "Шкіряний м’яч Кубок Coca-Cola” 2018-2019 років у віковій групі U-13 (2006 р.н.).

До групи 7 потрапили команди м.Бердянськ Запорізька область, Дніпропетровської області, Донецької області та ЗОШ №1 м.Гола Пристань Херсонської області. В перший день юні футболісти змагались з еліментів техніки, а саме: жонглювання, удари на дальність та удари на точність.
Після відбулись перші ігри. За волею жереба, першими грали команди Донецької та Дніпропетровської області. Гра видалась напруженою і жорсткою. Обидві команди не жалкували своїх сил. Гра завершилась з рахунком 0-0.Після грали команди м.Бердянська та м.Гола Пристань. Перевага була на боці Голопристанців і гра завершилась з рахунком 4-0.На другий день змагань першими грали команди Дніпропетровської області та м.Бердянськ. Перевага була на боці Дніпрян, які і перемогли з рахунком 6-1. У грі між командами Донецької області та м.Гола Пристань ігрова перевага була на боці Голопристанців, але одна з атак донеччан завершилась порушенням в штрафному майданчику і пробиттям пенальті, який зміг відбити наш воротар. Нашій команді забити гол не вдавалось практично до середини другого тайму. Донецька команда оборонялася всією командою. Але всеж таки Голопристанські футболісти двічі змогли забити і перемогти з рахунком 2-0.
Граючи дві гри поспіль, було побоювання, що може не вистачити сил на вирішальну гру з командою Дніпрян. Дніпряни більше атакували, бо їм потрібна перемога. Голопристанців влаштовувала і нічия. Вся гра пройшла за таким сценарієм. Дніпряни атакували - ми відповідали контратаками, одна з яких і завершилась голом у ворота команди Дніпропетровської області. Отже перемога 1-0 і перше місце. Команда ЗОШ №1 м.Гола Пристань Херсонська область вийшла у фінал Всеукраїнськіх змаганнь з футболу "Шкіряний м’яч Кубок Coca-Cola” 2018-2019 років у віковій групі U-13 (2006 р.н.), які пройдуть в м.Вишневе Київська область. Кращим гравцем турніру в команді ФК "Гопри" визнано Іванеко Артема. В змаганнях з еліментів техніки - ударів на точність - переміг гравець ЗОШ №1 Ніколенко Станіслав .

Голова ГМФФ "Гопри" Бурковський О.Г.
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.