Відпочивайте культурно!

21.05.2019

 

Надворі вже пахне літом. Буяє зеленню життя, сонце вже на повну дарує своє тепло. Так хочеться вийти прогулятися нашим містом, сходити у парк, на набережну, зводити дітей на дитячий майданчик біля річки, до фонтанів. Адже вдома геть не сидиться! Вихідні дні проходять у піднесеному та гарному настрої, але коли починаються будні…
Перед очима тих, хто поспішає на роботу, у справах, в садочок чи школу постає неприваблива картина. Наші земляки, що культурно відпочили, вирішили залишити слід по собі. Або комусь було ліньки було викинути сміття у передбачене місце. Або стало шкода грошей, щоб вивезти власне сміття, і його натомість склали біля міських смітників по вул. 1 Травня.
Таких «або» може бути безліч, але виправдань цим вчинкам немає.

 
Шановні містяни, ті, хто відпочиває чи просто йде у своїх справах. Про що можна думати, засмічуючи своє місто? Про те, що ваші власні діти колись сядуть перепочити на цих самих лавках? Чи про те, що у паркових зонах буде повна антисанітарія, та на покинуте ось так сміття будуть збігатися безпритульні тварини?
Будьте людьми! Будьте відповідальними. Любіть своє місто, поважайте працю інших людей, які прибирають потім за нами та які роблять усе можливе, щоб наше місто було гарним та чистим.

Країна починається з тебе!

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.