«Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

21.05.2019

 Рятувальники Голопристанського РВ ГУ ДСНС України у Херсонській області провели акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» для вихованців Голопристанського дитсадка №3 «Берегиня». Діти із нетерпінням чекали зустрічі, на якій вогнеборці ділилися своїм досвідом і знаннями.
Під час проведення Акції рятувальники розповіли малечі про різноманітні надзвичайні ситуації та чому вони виникають. Поговорили й про основні правила безпеки життєдіяльності, зокрема: пожежної безпеки у побуті та на природі, і застерегли їх від небезпечних забав з сірниками й запальничками. Дітлахи навчалися правильним діям у разі виникнення пожежі у побуті, на відкритій території, ознайомили з правилами поведінки під час виявлення підозрілих і вибухонебезпечних предметів. Далі рятувальники продемонстрували техніку та обладнання, що знаходяться на озброєнні в пожежно-рятувальному підрозділі, та якими користуються під час різних надзвичайних подій. Діти розпитували про призначення інструментів, спецзасобів та ситуації для їх використання. Усі охочі мали змогу одягнути спецкостюми пожежних і подати воду для гасіння умовної пожежі. Крім того, кожен міг посигналити та посидіти у пожежній машині і відчути себе справжнім рятувальником.
Подібні заходи для дітей є надзвичайно корисними, адже малеча швидше запам’ятовує важливу інформацію, якщо дізнається від фахівців рятувальної справи.

  

За матеріалами сторінки Голопристанського РВ ГУ ДСНС України у Херсонській області у Фейсбуці

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.