Голопристанці представили місто в Асканії-Новій

20.05.2019

 Офіційне відкриття туристичного сезону на Херсонщині змінило локацію. Цьогоріч старт відбувся з біосферного заповідника «Асканія-Нова», який святкує ювілей. Виповнюється сто років, як перлині надано статус державного заповідника. З нагоди круглої дати і відкриття туристичного сезону  вхід в «Асканію-Нова» був безкоштовний. Відкривати сезон вирішили під егідою «Турист-фесту». На захід, за даними Департаменту курортів і туризму Херсонської ОДА, прибуло не менше 5 тис. гостей.

   

 «Турист-фест» розмітив низку тематичних майданчиків. Гостей зустрічали палатки зі смаколиками і сувенірами, презентаційні локації рекреаційних можливостей Присиваської ОТГ, креативні фотозони і велетенські повітряні змії, які теж залишилися на багатьох селфі. Сцен на «Турист-фесті» було одразу дві – офіційне відкриття відбулося на малій, а вже на великій на глядачів очікував концерт. Серед артистів – зірка української естради Ірина Федишин. «Турист-фест» тривав до 21.00. Тепер гості, які побували на святі, діляться враженнями у соцмережах. (Інф.: пік.юа)

     

Побували на фестивалі і працівники Голопристанської міської ради та районної державної адміністрації, які привезли з собою рекламну продукцію міста та районних туристичних обєктів, буклети, мед, квас та смаколики на дегустацію, колоритну фотозону та гарний настрій.

Побували на фестивалі і працівники Голопристанської міської ради та районної державної адміністрації, які привезли з собою рекламну продукцію міста, буклети, мед, квас та смаколики на дегустацію, колоритну фотозону та гарний настрій, який на завершення дня підтримав виступ Ірини Федишин© Copyrights pik.ua - Подробнее: https://pik.ua/photos/url/jak-prohodiv-turist-fest-na-hersonschini-fotoreportazh© Copyrights pik.ua - Подробнее: https://pik.ua/photos/url/jak-prohodiv-turist-fest-na-hersonschini-fotoreportazh© Copyrights pik.ua - Подробнее: https://pik.ua/photos/url/jak-prohodiv-turist-fest-na-hersonschini-fotoreportazh© Copyrights pik.ua - Подробнее: https://pik.ua/photos/url/jak-prohodiv-turist-fest-na-hersonschini-fotoreportazh© Copyrights pik.ua - Подробнее: https://pik.ua/photos/url/jak-prohodiv-turist-fest-na-hersonschini-fotoreportazh© Copyrights pik.ua - Подробнее: https://pik.ua/photos/url/jak-prohodiv-turist-fest-na-hersonschini-fotoreportazh© Copyrights pik.ua - Подробнее: https://pik.ua/photos/url/jak-prohodiv-turist-fest-na-hersonschini-fotoreportazh

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.