"Відкриті уроки футболу"

07.05.2019

 Незважаючи на погоду, свято спритності, волі, дружби та командного духу відбулося 7 травня на стадіоні м. Гола Пристань.

Фестиваль «Відкриті уроки футболу» пройшов в рамках співпраці між громадянським суспільством і громадським сектором задля миру, соціальної інтеграції та захисту дітей в Україні, реалізації соціального проекту «Відкриті уроки футболу» для дітей – переселенців, дітей учасників АТО та ООС, що здійснюється на виконання Меморандуму Національної поліції України та Федерації футболу України у 2017-2020 роках.

У рамках проекту у квітні - травні, вересні - жовтні цього року Федерацією футболу України та регіональними федераціями футболу організовуються безліч футбольних фестивалів у Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській, Донецькій, Луганській, Київській, Миколаївській, Одеській і Херсонській областях .
Тож преставником з Херсонщини для проведення фестивалю стало спортивне місто Гола Пристань, а фестиваль відбувся за підтримки Херсонської обласної федерації футболу, Федерації футболу України, за підтримки Європейського Союзу, виконавчого комітету Голопристанської міської ради та міського голови Олександра Бабича.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.