Пам’ятка для батьків про критерії вибору закладу оздоровлення для дитини

06.05.2019


Шановні батьки! Голопристанське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області інформує щодо організації літнього відпочинку.

При замовленні путівок до початку оздоровчого сезону обов’язково з’ясувати повну назву суб’єкта господарювання, його юридичну адресу та фактичну адресу надання послуг з відпочинку (оздоровлення), а також пересвідчитися, що даний заклад внесено до Державного реєстру дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
Перед поселенням у заклад відпочинку (оздоровлення) зажадати від адміністрації закладу заповнений, дійсний, цьогорічний, скріплений печаткою «Акт прийняття дитячого оздоровчого табору» за формою 318/о, або отримати інформацію про його наявність на офіційному веб-сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області. Тільки в цьому випадку можна бути впевненими, що матеріально-технічна база закладу відповідає санітарно-гігієнічним нормам для організації оздоровлення дітей, весь персонал пройшов медогляд, має всі необхідні щеплення, на території закладу проведені заходи профілактичної дезінфекції, тощо.

Для запобігання виникнення харчових та нехарчових отруєнь у дітей:
- при відвідуванні дитини в оздоровчому закладі не слід привозити і залишати дітям швидкопсувні продукти;
- поясніть дитині, чому не можна купувати продукти на стихійних ринках, «з рук» у торговців на пляжах.
- простежте, щоб у дитини старшого віку в сумці не виявилося сигарет, спиртних напоїв та інших заборонених речовин

Відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Голопристанського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.