Рятувальники Голопристанського районного відділу Головного управління ДСНС провели навчання

25.04.2019

 

24 квітня рятувальники Голопристанського районного відділу Головного управління ДСНС України у Херсонській області відпрацювали дії з ліквідації пожежі на об’єкті з масовим перебуванням людей.

За задумом навчань, які відбулися в Голопристанській загальноосвітній школі №1, під час артилерійського обстрілу загорілася будівля спортивної зали. Персонал закладу, виявивши пожежу, одразу повідомив директора школи та зателефонував до Служби порятунку за номером «101».Ще до прибуття пожежно-рятувального підрозділу адміністрація школи здійснила евакуацію дітей з навчального корпусу та провела знеструмлення об’єкту. По прибуттю на місце виклику чергового караулу 8-ДПРЧ, рятувальники, для того щоб переконатися, що в будівлі відсутні люди, провели розвідку приміщень другого та першого поверхів, під час якого виявили учня, що не встиг своєчасно евакуюватися та не мав змоги самостійно залишити задимлене приміщення. Керівник гасіння пожежі прийняв рішення, евакуювати потерпілого за допомогою трьохколінчастої драбини через вікно другого поверху. По завершенню пошуково-рятувальних робіт вогнеборці здійснили гасіння умовної пожежі.

Після завершення навчань рятувальники продемонстрували всім присутнім, як користуватися вогнегасниками. Адже кожен громадянин повинен знати як в разі потреби застосувати вогнегасник та вміти на практиці ним користуватися. Після проведення тактичних навчань провели аналіз дій адміністрації школи та особового складу пожежно-рятувальної частини, визначили проблемні питання, пов’язанні з гасінням пожежі в навчальному закладі та шляхи їх вирішення.

«Під час проведення таких навчань рятувальники мають змогу практично ознайомитися з оперативно-тактичними характеристиками будівлі, особливостями зовнішнього та внутрішнього водопостачання і забезпечення пожежної безпеки на об’єкті. В свою чергу, адміністрації школи та школярам, це дозволить, в умовах реальної пожежі діяти більш ефективно та швидко. В цілому мета навчань була досягнута» - підводячи підсумки зазначив начальник Голопристанського РВ ГУ ДСНС Віктор Фисуненко.

За матеріалами сторінки Голопристанського Районного Відділу ГУ ДСНС України у Херсонській області

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.