Пройшли ігри Кубку України у віковій категорії U-12

23.04.2019

 

З 15 по 18 квітня у Шостці пройшли матчі Кубку України у віковій категорії U-12 (хлопчики 2007 р. н. і молодші). За почесний трофей боролися десять команд: «Барса»-2007, «Барса»-2008 (обидві – Шостка), «ІнБев-Junior» (Житомир), «Явір-Олімп» (Сміла), SC «179» (Київ), збірна Південного регіону, у складі якої грали граці двох команд це: ФК "Гопри" м.Гола Пристань Херсонська область і ФК "Чорне Море" м.Одесса, ДЮСШ № 3 (Миколаїв), КДЮСШ № 12 (Харків), «Футзал-Дніпро» (Дніпро), «Іллічівець-Продексім» (Чорноморськ).

За підсумками жеребкування, яке за традицією, пройшло у Будинку футболу за кілька днів до старту змагань, на першому етапі десять команд розділені на дві групи. Протягом перших двох ігрових днів були зіграні поєдинки групового раунду. У третій ігровий день були зіграні матчі плей-оф «основного» Кубку, а також «Кубку Престижу» та «Кубку за волю до перемоги». А в останній ігровий день були зіграні фінальні протистояння турніру, за підсумками яких і визначився володар Кубку України (U-12). Склади груп та розклад матчів усіх чотирьох ігрових днів.

 

Група «А»
«Іллічівець-Продексім» (Чорноморськ) 
«Явір-Олімп» (Сміла) 
КДЮСШ № 12 (Харків) 
«Футзал-Дніпро» (Дніпро) 
«Барса»-2007 (Шостка)

Група «Б» 
Збірна Південного регіону .
SC «179» (Київ) 
«ІнБев-Junior» (Житомир) 
«Барса»-2008 (Шостка) 
ДЮСШ № 3 (Миколаїв)

Календар та результати матчів Кубку України (U-12)

15 квітня
«Явір-Олімп» (Сміла) – «Барса»-2007 (Шостка) – 8:0
SC «179» (Київ) – ДЮСШ № 3 (Миколаїв) – 4:0
КДЮСШ № 12 (Харків) – «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – 10:3
«ІнБев-Junior» (Житомир) – «Барса»-2008 (Шостка) – 6:0
ДЮСШ № 3 (Миколаїв) – збірна Південного регіону – 1:14
SC «179» (Київ) – «ІнБев-Junior» (Житомир) – 1:0
«Явір-Олімп» (Сміла) – КДЮСШ № 12 (Харків) – 4:1
«Барса»-2007 (Шостка) – «Іллічівець-Продексім» (Чорноморськ) – 3:2
Збірна Південного регіону – «Барса»-2008 (Шостка) – 10:0
«Іллічівець-Продексім» (Чорноморськ) – «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – 5:0 
16 квітня
«Барса»-2007 (Шостка) – КДЮСШ № 12 (Харків) – 2:1
ДЮСШ № 3 (Миколаїв) – «ІнБев-Junior» (Житомир) – 3:4
«Футзал-Дніпро» (Дніпро) – «Явір-Олімп» (Сміла) – 0:6
«Барса»-2008 (Шостка) – SC «179» (Київ) – 1:3
КДЮСШ № 12 (Харків) – «Іллічівець-Продексім» (Чорноморськ) – 1:4
«ІнБев-Junior» (Житомир) – збірна Південного регіону – 0:8
«Футзал-Дніпро» (Дніпро) – «Барса»-2007 (Шостка) – 0:4
«Барса»-2008 (Шостка) – ДЮСШ № 3 (Миколаїв) – 2:4
«Іллічівець-Продексім» (Чорноморськ) – «Явір-Олімп» (Сміла) – 3:2
Збірна Південного регіону – SC «179» (Київ) – 6:2

17 квітня
Півфінал «Кубку Престижу». «Барса»-2007 (Шостка) – ДЮСШ № 3 (Миколаїв) – 2:0
Півфінал «Кубку Престижу». КДЮСШ № 12 (Харків) – «ІнБев-Junior» (Житомир) – 0:0 (по пенальті – 1:2)
Півфінал «основного» Кубку. «Явір-Олімп» (Сміла) – SC «179» (Київ) – 1:0
Півфінал «основного» Кубку. «Іллічівець-Продексім» (Чорноморськ) – збірна Південного регіону – 0:5

18 квітня
Фінал Кубку «За волю до перемоги». Перший матч. «Футзал-Дніпро» (Дніпро) – «Барса»-2008 (Шостка) – 0:5
Матч за 7 місце. ДЮСШ № 3 (Миколаїв) – КДЮСШ № 12 (Харків) – 1:8
Матч за 3 місце. SC «179» (Київ) – «Іллічівець-Продексім» (Чорноморськ) – 1:1 (по пенальті – 3:1)
Фінал «Кубка за волю до перемоги». «Барса»-2008 (Шостка) – «Футзал-Дніпро» (Дніпро) –​ 4:4 (1:4). Пенальті – 4:3
Голи: Луценко (1, 15), Коробейник (16, 24) – Бурлака (5), Гриценко (5), Клюшнев (11), Суровцев (12)

Фінал «Кубка Престижу». «Барса»-2007 (Шостка) – «ІнБев-Junior» (Житомир) –​ 5:2 (0:2)
Голи: Мотякін (15), Буцик (18), Анікін (19), Осадчий (23), Сергієнко (24) – Левченко (6), Литвиновський (9)

Фінал. «Явір-Олімп» (Сміла) – Збірна Південного регіону –​ 0:1 (0:1)
Голи: Іваненко (4)
Попередження: Мироненко (4)
Тенера команди:
Пилипів Ф.М. - майстер спорту міжнародного класу. 
Бурковський О.Г.

За результатами турніру було визначено найкращих гравців у таких номінаціях:

Найкращий воротар:
Віктор Саленко (Збірна Південного регіону( гравець ФК "Гопри"))
Найкращий бомбардир:
Артем Іваненко (Збірна Південного регіону, 13 м'ячів ( гравець ФК "Гопри"))

Також окремо було відзначено найкращих гравців у складі кожної з команд:
Збірна Південного регіону: Андрій Овчінніков ( гравець ФК "Гопри").

  

Голова ГМФФ "Гопри" Бурковський О.Г.





Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.