Демократія як основа суспільства

18.04.2019

12 квітня 2019 року в м. Гола Пристань в приміщенні міської бібліотеки, розпочалися модульні навчання в межах реалізації проекту ” Громадянська освіта жінок - нові можливості для розвитку місцевої громади ”. 

Даний проект реалізується Херсонським ОЦ Успішна жінка, керівник Олена Микитась , в партнерстві з БО Фонд громади міста Гола Пристань” Свята Ольга ”( Світлана Михолат )

Мета даного проекту: підвищення рівня громадянської активності і соціального включення жінок віком 45+ міста Гола Пристань та сіл, які входять в склад міста ) в життя місцевої громади.

Першим відбувся тренінг " Демократія як основа суспільства " (тренерка ОЦ " Успішна жінка " Анжела Литвиненко) в якому взяли участь 20 жінок.
Це представниці від різних установ, закладів бюджетної сфери : районної державної адміністрації, міської ради, міськрайонного центру зайнятості, центральної районної лікарні, центру надання безоплатної правової допомоги, методкабінету, санаторію " Гопри",інших організацій.
Протягом тренінгу учасниці ознайомилися з основними поняттями демократії, її принципами та цінностями; проявами демократії в повсякденному житті громади. Також розглядалися питання права і свободи людини, механізм захисту їх прав; утвердження демократичних цінностей в суспільстві через громадянську освіту. Завдяки груповим вправам, практичим завданням, спільного обговорення, підготовки презентацій та їх представлення, тренінг пройшов цікаво, насищено, продуктивно. Всі жінки приймали активну участь і були зацікавлені, наводили різні тематичні приклади, як позитивні, так і негативні. Сподаваюсь, що тренінги, які плануються провести в межах проекту, будуть корисними для нашої цільової аудиторії та громади в цілому.

  

Дякую міській раді, Олександру Бабичу за сприяння в проведенні заходу, а саме виділення приміщення міської бібліотеки та забезпечення частиною матеріально-технічних засобів.
Захід проведений рамках проекту DVV International «Регіональні голоси – громадянська освіта дорослих для розширення прав і можливостей локальних громад в Україні та Білорусі», за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини 
#CivilSocietyCooperation.Партнером також виступає
#Українськаасоціаціяосвітидлядорослих.

  

  

За матеріалами сторінки Фесбук "Благодійна організація Фонд громади міста Гола Пристань "Свята Ольга"

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.