Книгоманія-2019. Є переможець!

12.04.2019

 Після невеликої паузи до усіх любителів книги та читання повернувся Всеукраїнський конкурс дитячого читання "Книгоманія-2019". То ж, усі охочі семикласники могли долучитися до участі всього лиш читаючи книжки та роблячи записи про них у читальному щоденнику.

У м. Гола Пристань10 квітня 6 переможців 1 етапу зібралися у книгозбірні для дітей, щоб визначитися, хто ж вийде у фінал. Журі у складі завідувача методичних кабінетом при відділі освіти, молоді та спорту Тетяни Шевцової, спеціаліста відділу культури, туризму та з питань ЗМІ Валентини Думанян, методиста палацу культури "Сузір'я" Ольги Маврешко ретельно вивчали читацькі щоденники юних книголюбів, які вони протягом трьох місяців поповнювати щойно прочитаними книжками. На школярів чекало ще одне випробування у вигляді тестових завдань, перевірка якого обіцяла додаткові бали.

  

 

Отже, поки члени журі визначали, хто виборе першість, бібліотекарі запропонували учасникам конкурсу довести що вони справді є гідними представниками групи Таємне товариство книгоманів, взявши участь у квесті.

  
Час спливає непомітно у вивченні посилань бібліотечного Привида, вирішенні різноманітних задач та завдань, пошуку підказок і ключів. В результаті, учасники не тільки отримали задоволення від гри, а й стали мудрішими склавши пазл із словами відомого вченого Альберта Ейнштейна:"Єдина річ, яку ви абсолютно точно повинні знати - де знаходиться бібліотека" і переконалися, що усе найцікавіше - поряд! У школі, вдома, у бібліотеці, на сусідній вулиці, - варто скрізь шукати дивовижне і життя ніколи не буде нудним. І є ще одна вартісна річ: треба завжди дружити з книгою - це перша заповідь будь-якого Книгоманам, хоч таємного, хоч явного!

  

Журі підвело підсумки змагань і визначило кращого учасника конкурсу "Книгоманія-2019". Ним стала учениця Голопристанської гімназії Адаменко Ксенія, яка продовжить змагання в обласному турі. Бажаємо їй перемоги і подорожі до Львова - саме така нагорода чекає на переможця!

  

  

Світлана Ярова, т.в.о. директора Голопристанської міської бібліотеки





Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.