Презентація книги Марії Ярової

27.03.2019

 На пульсі життя

26 березня у читальному залі книгозбірні для дітей в рамках Тижня читання відбулася презентація нової книжки письменниці, краєзнавця, члена Національної Спілки журналістів України, члена Херсонської обласної організації письменників Марії Ярової «Пульс Землі».

У цей день на книжковій виставці «На пульсі життя», присвяченій творчості автора, бібліотекарі зібрали увесь творчий доробок письменниці, а це небагато і немало – 30 книжок, які написані за період з 1995 року. На презентації мова велася про тридцяту книжку оповідань та віршів.

Своїми думками, враженнями, висновками про книжку з присутніми мали змогу поділитися добрий друг бібліотеки, викладач, який завжди з радістю відгукується на співпрацю, вчитель української мови та літератури, педагог, завідувач музею «Літературне краєзнавство» Голопристанської ЗОШ№1 Алла Іванівна Татьяненко, письменник-початківець, вчитель української мови, української та іноземної літератури Голопристанської спеціалізованої школи Ольга Михайлівна Чабанова і Снєгурова Наталя Павлівна, яка близько 40 років свого життя віддала бібліотечній справі, пропрацювавши бібліографом у Голопристанській районній бібліотеці. Гості – представники від усіх міських шкіл: вчителі, бібліотекарі, учні-старшокласники за допомогою слайд-презентації мали змогу познайомитися з життєвим та творчим шляхом письменниці, її книжками, поспілкуватися безпосередньо з автором.

 

Але Тиждень читання у бібліотеці – це той період, коли на читачів чекають не тільки цікаве читання, надзвичайні зустрічі, нова інформація, а й різноманітні сюрпризи. Тому охочі могли взяти участь у блеф-турі «Вірю-не вірю» за біографією і творчістю Марії Ярової, дізнатися цікаві, і навіть, інколи, смішні епізоди із життя письменниці. Переможці отримали в подарунок щойно презентовану книжку «Пульс Землі» з автографом.

Зустріч з письменницею розкрила гостям багатогранність і різноманітність її творів, бо письменницю Марію Ярову цікавить абсолютно все. Їй важливо висловлювати свої почуття, враження від безкінечної панорами людського й природного життя. Вона вміє болючі питання схопити і виразно, яскраво й талановито поставити в душі, в уяві свого читача, а це значить, що вона справді знаходиться на пульсі життя, саме там, де бути просто необхідно.
Про Марію Пантеліївну Ярову можна сказати словами: «Високий лет думок, шляхетні почуття та відданість рідному краю» і побажати письменниці і надалі йти своїм шляхом і прокладати стежки до сердець читачів!

 


Світлана Ярова, завідувач Голопристанської спеціалізованої бібліотеки-філії для дітей

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.