Проведено тренінг "Мистецтво вирішення конфліктів"

26.03.2019

 

Проблема насильства над дітьми залишається пріорітетною для нашого суспільства. На жаль, насильство стосовно дітей, трапляється в різних сферах нашого життя: вдома, на вулиці, в навчальних закладах та іншому оточенні. Оскільки діти багато часу перебувають у навчальних закладах, то саме питанню створення більш безпечного середовища вільного від насильства, направлений проект "Попередження насильства над дітьми в школі" в рамках проекту "Впровадження Конвенції ООН про права дитини в Україні" при сприянні #ВГОЖіночийконсорціумУкраїни. В Голопристанському районі даний проект реалізується ГО Херсонським ОЦ"Успішна жінка (керівникОлена Микитась).

Сьогодні для педагогів Голопристанської спеціалізованої школи I-lll ступенів проведений черговий тренінг "Мистецтво вирішення конфліктів". Учасниці навчання ознайомилися з поняттям конфлікту, причинами його виникнення, визначали особливості поведінки під час конфлікту. За допомогою рольових, практичних вправ, групової взаємодії учасниці тренінгу відпрацьовували навички розв'язання конфліктів, навчалися формувати певні прийоми відповіді на агресію.

 
За підсумками тренінгового навчання було з'ясовано, що важливо не тільки розуміти природу конфлікту, але і усвідомлювати власну поведінку в конфлікті, використовувати способи зупинення конфлікту та виходу з нього. Тренінг пройшов активно, тема була досить цікава і визивала багато різих думок, обговорень життєвих прикладів. Тренерками були Світлана Михолат та Наталя Дзень. Дякую колективу школи за згуртованість та зацікавленість в реалізації проектних завдань.

Світлана Михолат, президент БО Фонд громади міста Гола Пристань "Свята Ольга", голова Громадської ради.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.