Інсценування "Попелюшки"

13.03.2019

 

 „Чарівниця ” не просто назва, а гра, що заворожує

28 лютого у Голопристанській гімназії вихованцями літературно-краєзнавчого гуртка „ Чарівниця” було проведено інсценування казки Шарля Перо „Попелюшка”. Дійство проводилось для дітей перших та других класів. 
Приємно було спостерігати за тим, як виступають наші юні виконавці, вони грали, наче справжні актори. 
Наставником колективу є Настасієнко Ніна Юріївна, учитель зарубіжної літератури Голопристанської гімназії, керівник літературно-краєзнавчого гуртка «Чарівниця» КПНЗ «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості».
Дійство розпочалося з розповіді про автора казки, потім вихованці продемонстрували буктрейлер під музичний супровід, електронну презентацію показали інсценування казки.

Готуючи виступ, Ніна Юріївна вклала в постановку. всю душу. Вона вдало об`єднала учнів від шостого по десятий клас у один дружний колектив. За музичний супровід та технічні засоби відповідала Перфільєва Алла Вікторівна, вчитель української мови та літератури, світлини - учениця 10- Б Під час перегляду вистави було зрозуміло, що підготовка до заходу проводилася на професійному рівні, використовуючи реквізит та найголовніше - з гарним настроєм.
На заході були присутні: Петришак Юлія Сергіївна, заступник директора з науково-методичної роботи Голопристанської гімназії, Беленчук Світлана Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи КПНЗ «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості», Роман Юлія Миколаївна, Кириченко Дарія Ігорівна, учителі початкових класів, та, звісно ж, учнів перших і других класів.

Захід виявився вдалим, захоплюючим, цікавим, про це свідчили переживання глядачів щодо головної героїні, негативне ставлення до мачухи та її дочок, симпатія до батька Попелюшки й принца, короля з королевою, слуг, ведучих, присутні були зачаровані феєю. 
Наприкінці вистави лунали гучні оплески та побажання маленьких глядачів відвідати наступну постановку колективу «Чарівниця». І це є найкращою винагородою для всіх учасників дійства. 
Тож: „До нових зустрічей!”

Алла Перфільєва, учитель української мови та літератури Голопристанської гімназії

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.