Усі на млинці!

11.03.2019

 Щедра Масляна!


Як можна весело провести останні дні Масляної перед Великим постом?
Приїздіть до Голої Пристані – і ми покажемо як!
Уперше в нашому місті 9 березня на набережній відбулися народні гуляння за сприяння Голопристанського міського голови Олександра Бабича, який звернувся із щирими привітаннями до краян. А благочинний Голопристанського району отець Володимир приєднався до побажань та нагадав про початок Великого посту. 


Протягом дня гучно лунала весела музика, колоритні херсонські та олешківські артисти розважали голян, скрізь можна було покуштувати різноманітних смаколиків. Хочеш-ось тобі вареники, полюбляєте млинці — будь ласка, підходьте, пригощайтеся! А який смачний куліш варили справжні козаки! Господині закликали спробувати смачної настоянки для настрою. Голодним не пішов ніхто!

 
Естафету підхоплювали аніматори та вже ситих гостей запрошували до хороводів та конкурсів. Флешмоби, змагання з танців, конкурс талантів, – ніде не було переможених, і всі лишилися задоволені. Виявляється, Гола Пристань наповнена талантами, які з млинців можуть зробити такі витинанки, що аж дух захоплює! 
Поки харизматичні артисти пропонували усім бажаючим написати та спалити все те погане, яке хочеться відпустити з початком весни. Увагу до себе привертала найбільша пані на цьому святі: величезна повновида жива лялька Галя, яка, зчинивши справжній фурор, жваво розважала гостей. Кожен учасник із задоволенням фотографувався з нею на згадку.

 
Неподалік майстрині проводили майстер-класи: разом з дітьми вони робили янголят із тканини, весняних жайворонків, поробки з глини.
На сцені одні комедійні мініатюри змінювали інші, а співаки запалювали глядачів народними піснями. 
Після заключних слів мера нашого міста усі присутні взяли участь в обрядовому дійстві спалювання опудала Масляної.

Усі фото за посиланням>>>

Валентина Думанян, головний спеціаліст Відділу культури, туризму та ЗМІ

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.