Перемога!

11.03.2019

 

У кожній дитині є сонце, тільки дайте йому світити!

Кажуть, що талант завжди родом із дитинства. 
І що кожна людина народжується із зернятком у руці. 
Тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте…

Нещодавно в місті Києві за підтримки Міністерства культури України відбувся престижний Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна єднає світ». Основною метою фестивалю-конкурсу є популяризація дитячо-молодіжної творчості, надання дітям та молоді можливості самовираження, творчого спілкування, виявлення нових талантів, а також знайомство з кращими зразками світової та національної культури і мистецтва. Учасниками фестивалю-конкурсу були хореографічні колективи різних танцювальних напрямків, вокалісти, хористи, інструменталісти, майстри розмовного та оригінального жанрів тощо.
Однією із представниць нашого міста стала учениця Голопристанської гімназії Корж Тетяна – талановита та активна дівчинка, яка є учасницею та переможницею багатьох різноманітних обласних і Всеукраїнських конкурсів. 


Тетяна – творча індивідуальність, яка у тендітному віці вже досить майстерно володіє акторською майстерністю, навичками виразного читання та публічного виступу. Ось і цього разу вона підкорила високопрофесійне, міжнародного рівня журі. Слід відзначити, що категорію майстрів художнього слова оцінювали Ірина Андреєва – актриса театру і кіно, героїня комедійного телесеріалу «Коли ми вдома», Театру імпровізації «Чорний квадрат», Юлія Бортник – телеведуча, актриса театру і кіно, журналіст, автор соціального телепроекту на каналі «СТБ», проекту «Ультиматум» та Сергій Павлюк – заслужений діяч мистецтв України, головний режисер Херсонського драматичного театру ім. М. Куліша.
Щирий, емоційний виступ Тетяни не міг залишити байдужим компетентне журі конкурсу. Вона продемонструвала артистичність та майстерність декламування живого слова. Заслужено потрапила в список переможців - стала Лауреатом ІІІ ступеня. 


Про те, що дівчинка - гарний декламатор та поетеса нам відомо давно. Її сходження по творчим сходинкам відбувається доволі стрімко. Цю нелегку стежину вона долає завдяки своєму таланту та працелюбності. Адже добре відомо, яким би сяючим не був талант, його постійно потрібно шліфувати. Очевидно, у цьому заслуга як самої Тетяни, так і її матусі, Наталії Вікторівни, яка постійно підтримує в усіх починаннях улюблену донечку, адже вона її опора й помічниця. 
Такі юні таланти, як Тетяна Корж, є гордістю нашої гімназії, рідного міста, Херсонщини! Ми пишаємося та сподіваємося, що в майбутньому вона підкорюватиме великі сцени України та світу! 
(P.S. Тетяно, ти - наше яскраве сонечко, уся гімназійна родина вітає тебе з перемогою! Бажаємо подальших творчих злетів та невичерпного натхнення, упевненості в собі та своїх силах, рішучості на шляху до перемог!)

 

Учитель української мови та літератури Голопристанської гімназії Тригуб Н.В.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.