Інформація про вибори

01.03.2019


 Шановні виборці

31 березня 2019 року відбудуться вибори Президента України. 


Всіх осіб, яким виповнилось 18 років (в період з 2016 року по теперішній час), запрошуємо до відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Голопристанської міської ради для уточнення своїх персональних даних.
Прийом громадян здійснюється за адресою: м.Гола Пристань, вул. 1 Травня, 14 з 8.00 до 17.00 години. Обідня перерва: з 12.00 до 12.45 (при собі обов’язково мати паспорт громадянина України).
З 01 по 31 березня 2019 року відділ працює без вихідних (окрім 8 березня).
Телефон для довідок (05539) 2-12-00.

Виконавчий комітет Голопристанської міської ради

 

Роз’яснювальна інформація з найбільш актуальних питань, що стосується тимчасової зміни місця голосування

Чим може бути мотивовано заяву про тимчасову зміну місця голосування?
Законом України "Про Державний реєстр виборців" (стаття 7) передбачає, що звернення виборця про тимчасову зміну місця голосування повинна бути мотивованим. Зокрема, це може бути службове відрядження, фактичне проживання не за зареєстрованим місцем проживання, робота або навчання у відповідному населеному пункті або державі, перебування в санаторії.
Указане в заяві мотивування повинно підтверджуватися документами (копіями документів), які додаються до неї. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.
Увага! Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначено Президентом України у порядку, передбаченому Законом України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях", можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Які документи є достатніми для мотивування заяви про тимчасову зміну місця голосування?
До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. Такими документами, наприклад, можуть бути: документ про відрядження, довідка з місця навчання, договір найму (оренди) житла, документ, що підтверджує право власності на житло, проїзні документи, путівка в санаторій, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, тощо.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Голопристанської міської ради Андрій Джус

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.