Проведення конкурсу за ініціативи ЄС

28.02.2019

 

Проведення конкурсу з відбору проектів у рамках "Європейського корпусу солідарності"

Звертаємо увагу молоді міста Гола Пристань щодо проведення конкурсу з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС "Європейський корпус солідарності", який відкриває можливість для молоді проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти спрямовані на сприяння солідарності в європейському суспільстві. Бюджет ініціативи ЄС складає 375,6 млн. євро на 2018-2020 роки.
Учасники зазначеної ініціативи можуть брати участь в широкому спектрі проектів, зокрема надавати допомогу у запобіганні стихійних лих або відновлюваних роботах, сприяти роботі центрів шукачів притулку, допомоги у вирішенні соціальних проблем в громадах тощо. До участі в проектах в рамках Європейського корпусу солідарності залучаються особи віком 18-30 років.


Представники України також можуть брати участь у конкурсі. Водночас, участь представників (фіз.осіб) країн-партнерів, у тому числі від України, обмежена лише проектами у сфері волонтерської діяльності. Юридичні особи можуть виступати -у таких проектах в якості партнерів.
Потенційним учасникам необхідно зареєструватись та подати заявку через Європейський молодіжний портал (
https://europa.eu/youth/solidarity_en). Реєстрація проектів відкрита з 5 лютого до 1 жовтня 2019 року, залежно від виду діяльності. Крім того, Міністерство закордонних справ висловило готовність у сприянні по взаємодії з питань щодо участі у конкурсі зі стороною ЄС (департамент Європейського Союзу і НАТО, тел. 238-18-12).
Детальна інформація про умови участі в ініціативі можна отримати за посиланням: 
http://ec.eurona.eu/vouth/soiidaritv-coros.

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Голопристанської міської ради

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.