Про призов громадян на строкову військову службу у квітні-червні 2019

18.02.2019

 

ГОЛОПРИСТАНСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

  11.02.2019

 

                         50

 

 

Про підготовку та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу в Збройні Сили України у квітні-червні 2019 року

 

         З метою забезпечення організованої підготовки та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу в Збройні Сили України у квітні-червні 2019 року, відповідно до Указу Президента України від 30 січня 2019 року № 22 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році", Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", Положення про  проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України, Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, керуючись статтею 6, пунктом 4 статті 27, пунктом 4 статті 28, пунктами 1, 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

 

1. Затвердити:

1) Склад районної призовної комісії та її резервний склад (додаток 1).

2) Склад медичної комісії по забезпеченню медичного огляду призовників та її резервний склад (додаток 2).

3) Склад групи професійно-психологічного відбору призовників (додаток 3).

4) Графіки явки призовників 1992-2001 років народження для проведення флюорографії грудної клітки, здачі аналізів (додаток 4) та на контрольний медичний огляд (додаток 5).

5) Графік явки призовників 1992-2001 років народження на районну призовну комісію (додаток 6).

6) План заходів щодо підготовки та проведення весняного призову 2019 року на строкову військову службу в Збройних Силах України (додаток 7).

2. Визначити службовий автомобіль районної державної адміністрації, як такий, що, в разі необхідності, може використовуватись для розшуку осіб, які ухиляються від призову, доставки призовників на обласну медичну та призовну комісії, а також для відправки у Збройні Сили  України.

3. Групі професійно - психологічного відбору призовників, зазначеній у підпункті 3) пункту 1 цього розпорядження, забезпечити проведення якісного вивчення морально-ділових здібностей для найбільш ефективного використання на військовій службі, проведення професійно-психологічного підбору.

4. Голопристанському районному військовому комісаріату забезпечити:

1) Проведення контрольного медичного огляду призовників на призовній дільниці районного військового комісаріату з 8.00 до 16.00 години в період з 25 лютого 2019 року по 15 березня 2019 року.

2) Роботу районної призовної комісії з 8.00 до 16.00 години в період з  01 квітня 2019 року по 20 квітня 2019 року. 

         3) Здійснити через засоби масової інформації роз’яснювальну роботу з населенням щодо чергового призову на строкову військову службу .

5. Рекомендувати міському голові, сільським головам, головам об’єднаних територіальних громад, керівникам підприємств, установ та організацій:

1) Забезпечити організоване проведення чергового призову на чолі з начальниками військово-облікових столів, а також явку призовників 1992-2001 років народження на контрольний медичний огляд та районну призовну комісію в строки згідно з графіками, затвердженими цим розпорядженням.

2) Провести до 15 лютого 2019 року одноденне інструкторсько - методичне заняття з членами районної призовної комісії, лікарями - спеціалістами, технічними працівниками та особами обслуговуючого персоналу, які залучаються для роботи на призовній дільниці.

3) З метою впорядкування відправки призовників у війська виділити осіб з числа офіцерів запасу, які мешкають на території рад, для супроводу призовників в обласний збірний пункт.

4) Спільно з відділом освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації взяти під особистий контроль організацію і проведення урочистих випроводжань призовників, забезпечити надання призовникам об'єктивних психолого-педагогічних та службових характеристик.

5) Довести до кожної посадової особи, яка забезпечує проведення чергового призову, обов’язки та відповідальність за виконання Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу".

6) Виділити необхідну кількість транспортних засобів, підготовлених для перевезення людей, для доставки призовників на контрольну медичну та призовну комісії, а також для відправки у Збройні Сили України.

7) Відізвати до початку призову громадян, що знаходяться у відрядженнях або відпустках, які підлягають призову в Збройні Сили України, та особисто контролювати явку призовників на контрольну медичну та призовну комісії, а також проходження призовниками додаткового медичного обстеження.

8) Здійснювати заходи щодо оповіщення та доставки до військового комісаріату осіб, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

         6. Комунальним підприємствам "Голопристанська центральна районна лікарня" та "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги":

1) Надати медичній комісії по забезпеченню медичного огляду призовників, зазначеній у підпункті 2) пункту 1 цього розпорядження, інструментарій, медичний інвентар та вжити заходів по організації здачі призовниками аналізів до кінця проведення призову.

2) Відрядити на призовну дільницю для проведення медичного огляду призовників сім медичних сестер.

3) Забезпечити оплату праці медичних працівників, задіяних у проведенні призову, за рахунок фонду оплати праці комунальним підприємствам "Голопристанська центральна районна лікарня" та "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги"

4) Організувати роботу медичної комісії у повному складі на чолі з старшим лікарем призовної комісії на призовній дільниці районного військового комісаріату з 10.00 до 16.00 години.

 

5) На період роботи медичної комісії під час проведення призову в центральній районній лікарні виділити: 5 ліжок в терапевтичному відділенні, 4 ліжка в неврологічному відділенні, 2 ліжка в хірургічному відділенні для додаткового медичного обстеження призовників.

7. Медико-соціально-експертній комісії у тижневий термін повідомляти районний військовий комісаріат про всіх призовників, яких визнано інвалідами.

8. Голопристанському відділенню поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Херсонській області:

1) Забезпечити додержання належного порядку на призовній дільниці в період проведення контрольного медичного огляду призовників, призовної комісії  та відправки призовників до Збройних Сил України.

2) Утворити оперативну групу по розшуку призовників, що не з`явились або ухиляються від явки на призовну комісію, для відправки у війська та надати районному військовому комісару інформацію щодо її персонального складу.

3) Здійснювати заходи щодо розшуку та доставки до військового комісаріату осіб, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

4) Органу дізнання та досудового слідства Голопристанського відділення поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Херсонській області в тижневий термін повідомляти районний військовий комісаріат про призовників , щодо яких ведеться дізнання або досудове слідство.

9. Голопристанському міжрайонному відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Херсонській області в тижневий термін повідомляти районний військовий комісаріат про зміну призовниками прізвища, імені та по батькові, одруження (розлучення), випадки реєстрації смерті призовника, а також інші дані.

10. Товариству з обмеженою відповідальністю "Стоматологічнічна поліклініка" забезпечити лікування та надання необхідної медичної допомоги призовникам, що підлягають весняному призову 2019 року під час його проведення.

         11. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації виділити кошти:

1) Комунальним підприємствам "Голопристанська центральна районна лікарня" та "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" на придбання ренгенплівки, флюроплівки та паперу для проведення електрокардіограм з розрахунку на 610 чоловік, що підлягають весняному призову.

2) Товариству з обмеженою відповідальністю "Стоматологічна поліклініка" для проведення лікування призовників, що підлягають весняному призову 2019 року під час його проведення.

3) Товариству з обмеженою відповідальністю "Літера" для виготовлення бланків, які входять в склад особової справи призовника в межах затвердженого кошторису.

12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Богачука В.М.

 Голова районної державної адміністрації Т. ГАСАНЕНКО

 

 

Додаток 1

   до розпорядження голови

районної державної

адміністрації

 11.02.2019  №  50

 

 

СКЛАД

районної призовної комісії

 

 

 

 

 

Члени комісії:

 

 

Лукомець

Олександр Вікторович

-

військовий комісар Голопристанського районного військового комісаріату
(за згодою)

 

Воропаєв

Олександр Сергійович

-

начальник Голопристанського відділення поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області (за згодою)

 

Ковальова

Наталія Семенівна

-

лікар - терапевт комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" (за згодою)

 

Котюк

Валерій Володимирович

-

начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації

 

 

Мошенський

Іван Іванович

 

-

начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій цивільного захисту населення і територій та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Голопристанської міської ради (за згодою)

Скакун

Микола Васильович

-

головний спеціаліст (психолог) Голопристанського районного військового комісаріату (за згодою)

 

 

Форощук

Олександр Володимирович

-

голова Гладківської об’єднаної територіальної громади Голопристанського району (за згодою)

 

 

Резервний склад районної призовної комісії

 

 

Бурдига

Лариса Георгіївна

-

лікар дерматовенеролог поліклінічного відділення КП "Голопристанська центральна районна лікарня" (за згодою)

 

 

Продовження додатка 1

 

 

Інший склад - на розгляд голови РПК

Вергун

Володимир Богданович

-

заступник військового комісара - начальник    відділення комплектування Голопри-станського районного військового комісаріату (за згодою)

 

Галига

Світлана Сергіївна

-

керівник апарату районної державної адміністрації, голова районної призовної комісії 

 

Зорін

Олександр Олександрович

-

заступник начальника Голопристанського відділення поліції Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області (за згодою)

 

Комаров

Володимир Григорович

 

 

-

головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій цивільного захисту населення і територій та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Голопристанської міської ради (за згодою)

 

Продовження (всі додатки) 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.