«Крути: і сум, і біль, і вічна слава»

04.02.2019

  

29 січня щороку ми вшановуємо пам’ять молодих героїв, що 1918 року полягли біля залізничної станції Крути, захищаючи Українську народну республіку від більшовицьких загонів, які рвались до Києва. Їхній подвиг навічно ввійшов до літопису боротьби за незалежність Вітчизни, як одне із свідчень незламності духу українського народу, його вічним прагненням до волі і справедливості.
З нагоди вшанування 101-ї річниці подвигу Героїв Крут працівники Голопристанської міської бібліотеки запросили учнів 10-го класу Голопристанської ЗОШ № 4 на урок мужності «На грані двох тисячоліть. Чорніє Хрест у білім полі», що сприяв вихованню у молоді поваги до історичного минулого українського народу. 
Школярі ознайомилися з історією подвигу юних і відважних українців, переглянули фільм «Бій під Крутами», в якому прослухали відважні спогади учасників цих подій. 
По завершенні, бібліотекарі презентували тематичний перегляд «Крути: і сум, і біль, і вічна слава», де була запропонована до читання відповідна література книгозбірні.

 

 
Альона Туркот, завідувач сектору обслуговування користувачів

КЗ «Голопристанська міська бібліотека» 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.