Сьогодні у Голій Пристані дітям-сиротам вручили ключі від придбаних для них житлових будинків

27.12.2018

 

 


 
  Сьогоднішній день став справжнім святом для шести дітей-сиріт із Голої Пристані, яким урочисто вручили ключі від житлових будинків, які міська влада придбала для них за рахунок державної субвенції. 
 
  Міський голова Олександр Володимирович Бабич та заступник голови Херсонської ОДА Євгеній Миколайович Рищук вручили трьом хлопцям та трьом дівчатам документи та ключі від будинків, які повністю оформлені на них і діти стали повноправними власниками свого власного житла.
 
  Дуже приємно, що держава піклується про дітей, які виросли без батьківського піклування і будемо сподіватись, що і у наступному році наше місто також отримає субвенцію для придбання житла для дітей цієї категорії.
 
  Редакція сайту "Новини Голої Пристані" від щирого серця вітає Іванову Вікторію Олегівну, Бабія Ярослава Миколайовича, Кабалу Миколу Івановича, Попову Ганну Сергіївну, Карюхіна Сергія Андрійовича та Бабій Анастасію Миколаївну із отриманням власного житла. Хай доля буде прихильною до Вас у всіх починаннях, щоб усі Ваші бажання і мрії стали реальністю. Миру, злагоди, шани, любові та достатку у ваших домівках!
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Автор: Катерина Олексіївна
Новини Голої Пристані

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.