ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

18.12.2018

 Виконавчий комітет Голопристанської міської ради Херсонської області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки майна комунальної власності. Інформація про об’єкт оцінки

1. Мета експертної грошової оцінки – визначення вартості майна, що належить до комунальної власності міста, для забезпечення єдиних підходів до контролю за обліком об’єктів, які перебувають у власності, закріплених на праві оперативного або господарського відання підприємств, установ та організацій комунальної форми власності, зарахування на баланс.

2. Назва об’єктів оцінки:

2.1. Об’єкт житлової нерухомості – квартира №1, розташований за адресою: м. Гола Пристань, вул. Фіалкова, 68, загальною площею – 22,1 кв. м., що належить до комунальної власності міста Гола Пристань.

2.2. Об’єкт житлової нерухомості – житловий будинок, розташований за адресою: м. Гола Пристань, вул. Олешківська,19, загальною площею – 64,6 кв.м., що належить до комунальної власності міста Гола Пристань.

3. Конкурсна документація подається до виконавчого комітету міської ради за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) в запечатаному конверті з надписом «На конкурс» та описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

Конкурсна документація складається із:

3.1. Підтвердних документів. - заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 3 Положення); - копії кваліфікаційних документів оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок; - копії документів (передбачених абзацом сьомим пункту 9 розділу І Положення) - кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з органами приватизації та іншими замовниками, за підсумками попередніх конкурсів (до уваги беруться договори, укладені з органом приватизації, який проводить відповідний конкурсний відбір) (за наявності); - письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (у разі необхідності);

3.2. Інформація про претендента складається відповідно до додатку 4 Положення; - відомості про діяльність претендента (рік заснування; перелік робіт, що виконувались на ринку оцінки земель; наявність відокремлених структурних підрозділів (філій, дочірніх підприємств тощо); іншу інформацію щодо досвіду у сфері експертної грошової оцінки земельних ділянок претендента в Україні та інших країнах світу); - інформацію про оцінювачів, які будуть підписувати звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки, та інших фахівців, що перебувають у трудових відносинах з суб’єктом оціночної діяльності та додатково будуть залучені до виконання робіт (кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів тощо).

3.3. Пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не був визначений в інформації про проведення конкурсу, запечатаних в окремому конверті.

3.4. Документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна (експертної грошової оцінки земельної ділянки) та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки) відповідно до додатку 2 Положення.   

Замовник експертної грошової оцінки – Виконавчий комітет Голопристанської міської ради Херсонської області. Кінцевий термін подання документів – 08 січня 2019 року. Дата, час і місце проведення конкурсу – 11 січня 2019 року о 14-00 годині у приміщенні виконавчого комітету Голопристанської міської ради Херсонської області, за адресою: 75600, Херсонська область, м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 14. Відомості про місцезнаходження конкурсної комісії – 75600, Херсонська область, м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 14, контактні телефони: (05539) 2-10-52, телефон факс (05539) 2-12-77. Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності затверджене рішенням сьомої сесії ради 7-го скликання від 29.03.2016 № 135 оприлюднене на офіційному сайті Голопристанської міської ради golapristan-mrada.gov.ua.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.