У Голій Пристані міську ланку системи цивільного захисту перевели в режим повної готовності

17.12.2018

  

 
  На виконання Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» відповідно до розпорядження міського голови Голої Пристані від 10.12.2018 року за № 283-од у місті вирішено перевести органи управління і сили цивільного захисту міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в готовність до виконання завдань за призначенням в особливий період із введенням ступеня «ПОВНА ГОТОВНІСТЬ» до 14 години 00 хвилин 26 грудня 2018 року.
 
  Також відповідно до цього розпорядження необхідно:
 
 • у повному обсязі здійснити заходи цивільного захисту, передбачені планами на особливий період до 14 години 00 хвилин 26 грудня 2018 року;
 • усі формування цивільного захисту, що перебувають у пунктах постійного розташування привести в готовність (без припинення роботи);
 • здійснити заходи щодо захисту матеріальних цінностей, джерел водопостачання;
 • здійснити заходи щодо посилення захисту робочого персоналу і населення, підготовку до використання за призначенням захисних споруд цивільного захисту;
 • підготувати до виводу з небезпечних районів (зон можливого руйнування і катастрофічного затоплення) матеріально-технічні засоби, пально- мастильні матеріали тощо;
 • уточнити розрахунки (плани) проведення евакуації (відселення) населення із зон катастрофічного затоплення Дніпровського каскаду.
 • здійснити заходи з посилення охорони об’єктів.
 
  Станційно-лінійній дільниці № 2 (м. Гола Пристань) районного центру телекомунікацій № 633 Херсонської філії ПАТ «Укртелеком» привести в готовність сили і засоби оповіщення органів управління та сил цивільного захисту.
 
  Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення і територій та мобілізаційної роботи виконавчого комітету міської ради:
 •  Організувати постійне і всебічне інформування населення про стан безпеки, порядок дій на випадок терористичної загрози, виявлення підозрілих предметів, наявність ліків, продуктів харчування і місця, де їх можна отримати при виникненні надзвичайних ситуацій.
 •  Проводити моніторинг та узагальнення інформації про оперативну обстановку.
 
 Голопристанському відділенню Новокаховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області:
 •  Вжити дієвих заходів з попередження виникнення терористичних загроз та недопущення росту рівня злочинності.
 •  Налагодити співпрацю з підприємствами всіх форм власності з метою обміну інформацією з їх камер відеоспостереження для попередження і розкриття злочинів.
 •  Інформувати населення про вжиті заходи для забезпечення законності та правопорядку, дотримання прав і свобод громадян, реагування на звернення громадян.
 
  Начальнику медичної служби цивільного захисту, головному лікарю КП «Голопристанська центральна районна лікарня» провести підготовку до роботи в умовах особливого періоду мережі лікувальних закладів, забезпечення їх медичним обладнанням і медикаментами.
 
 
Автор: Катерина Олексіївна
Новини Голої Пристані
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.