З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

06.12.2018

  З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Збройних сил України, учасники бойових дій!

Щиросердечно вітаю Вас з професійним святом! 

Ви є  справжньою армією  незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже котрий рік демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога.Саме на Вас покладають надії мільйони українців, які так мріють про мир, процвітання країни та її славу! І ці мрії обов’язково стануть реальністю, адже наш народ має свою історію та ментальність, а з тим і своє військо, яке гордо відстоювало право на недоторканність та незалежність держави від будь-якого загарбника! Свято Збройних сил України – це данина пам´яті тисячі воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава! 

 

Дякуємо матерям, які виховали синів, котрі сміло вдягнули військову форму, обрали професію захисника, а в умовах війни на передовій боронять нашу Землю!

Шановні військові, сердечно вітаю Вас зі святом, бажаю не втрачати віри, завжди пам’ятати, що вдома на вас чекають рідні та близькі люди, які щодня підносять до Бога свої молитви за Вас!

Бажаю Вам та вашим родинам добробуту, нових перемог, очікуваних сподівань, звершень у благородній справі служіння Україні!

З повагою Голопристанський міський голова, Олександр Бабич

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.