Першу чергу реконструкції міського скверу у Голій Пристані планують закінчити до кінця року

07.11.2018

 

 

  Протягом декількох останніх тижнів мешканці та гості міста стали свідками масштабних робіт із реконструкції міського скверу. Зараз проведення робіт такого масштабу у центрі міста стало найбільш обговорюваною темою місяця як у соціальних мережах, так і під час спілкування між мешканцями міста. Почало з’являтися багато суперечок щодо доцільності такої реконструкції, та чи не буде на місці міського скверу черговий супермаркет, як вже було із будівельним супермаркетом, що розташований навпроти та багато інших тем.

 

 Журналісти сайту «Новини Голої Пристані» звернулися за офіційними коментарями щодо процесу реконструкції, його необхідності для міста до  міського голови Олександра Володимировича Бабича та заступника міського голови Світлани Григорівни Лінник. 

 

 Як повідомили нам очільники міста, питання реконструкції та благоустрою  скверу  назріло — воно одне з тих, вирішення якого прагнуть голопристанці і місту потрібен новий сквер, у якому кожен знайде собі відпочинок до душі — з дитячими і спортивними майданчиками, фонтанами та зонами відпочинку.     «Це буде зовсім інший парк, ніж той, що ми бачимо сьогодні!», - підкреслив міський голова.

 

 Загальний бюджет проекту складає 7,2 млн.грн., а сам процес розрахований на 3 роки та розподілено на ІІІ черги. У цьому році ми є свідками реконструкції І черги, під час якої буде розпочато побудову вело- та бігову доріжку, велопарковку, висаджено зелену зону, замінено тротуарну плитку, зроблено зручну (роками натоптану) доріжку від вулиці 1 Травня до багатоповерхівок. В центрі планується зона відпочинку, у якій будуть встановлені лавки, висаджена ялинка, а зелені насадження будуть висаджуватися по всій території скверу.

 

 

 

 

 Будівництво першої черги за сприятливих погодних умов планується завершити до кінця року, вартість робіт складає 2,0 млн.грн., які виконує місцеве підприємство ПрАТ «ПМК № 132», яке надало найкращу пропозицію, оскільки весь процес пошуку підрядника робіт офіційно проходив через процедуру тендерних закупівель на «PROZORRO».

 

 Будівництво ІІ черги, яке заплановане на наступний рік включає в себе: облаштування центрального входу на територію міського скверу, майданчик із зонами відпочинку, в центрі якого буде побудовано, за окремим проектом, фонтан «Гейзер». Також буде проводитися подальше озеленення території, облаштування бігової та велодоріжки, а також тротуару, який розташований вздовж  вулиці 1 Травня.

 

 


 

 

 Найбільше та найвитратніше будівництво ІІІ черги розпочнеться у 2020 році. Це буде справжня зона активного відпочинку та проведення дозвілля для голопристанців. Тут планується будівництво сучасного спортивного майданчику, буде облаштовано майданчик для силових і гімнастичних вправ та дитячий майданчик, висадка дерев.

 

 


 

 

 Як запевнив нас міський голова, цей грандіозний проект зробить міський сквер справжньою оазою дозвілля та відпочинку для мешканців міста. Також Олександр Володимирович зробив акцент на тому, що жодних торгівельних точок на території скверу будуватися не буде і сквер створюється виключно для сімейних прогулянок та занять спортом.

 

 На питання щодо видалення дерев із території скверу Олександр Володимирович повідомив, що видаляються виключно ті дерева, які згідно проекту заважають будівництву, а всі інші намагаються зберегти, а також планується висадка великої кількості зелених насаджень і сквер не буде «голим». 

 

 На завершення нашої бесіди міський голова запевнив, що під час реконструкції скверу міська влада намагається максимально задовольнити пропозиції мешканців міста, а оновлений парк буде радувати своєю неймовірною красою.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.