З днем визволення Голої Пристані!

04.11.2018

 

 Шановні Голопристанці! Дорогі ветерани! 
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня визволення Голої Пристані від німецько-фашистських загарбників.
Щороку ми згадуємо про славетні сторінки історії нашого краю, вшановуємо світлу пам’ять про полеглих солдатів, матросів, партизанів, підпільників, жителів міста. Ми славимо подвиг народу, який у смертельній боротьбі з ворогом звільнив наш край від іноземного поневолення і примножив його велич. Ми вклоняємося тим, хто брав участь у партизансько – підпільній боротьбі, хто своїми зусиллями у тилу наближав таку жадану для всіх Перемогу та висловлюємо глибоку вдячність ветеранам війни, усім учасникам тих доленосних подій за нездоланну стійкість і звитягу.
В цей складний для України час, коли тривають збройні конфлікти, ви являєтесь прикладом виконання військового обов’язку для бійців української армії. Пам’ять про подвиг наших предків вимагає від нас не тільки шанобливого ставлення. Ми повинні бути гідними нащадками покоління переможців, справжніми патріотами своє малої Батьківщини та держави.
Тож бажаємо усім міцного здоров’я, добра і благополуччя, сил та наснаги для добрих справ в ім’я України.
Нехай квітне і розвивається наша рідна земля, а життя кожної родини буде наповнене радістю і впевненістю у завтрашньому дні!
                                                                                                 З повагою та найкращими побажаннями, Голопристанський міський голова Олександр БАБИЧ
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.