Про важливість проведення службою зайнятості профорієнтаційної роботи та ефективної форми співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця.

29.10.2018

         24 жовтня для учнів Голопристанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та  Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради Херсонської області були організовані і проведені  професіографічні екскурсії на Голопристанську філію ТОВ «Швейна фабрика «ВІД». Екскурсії проводила директор по персоналу Устінова Ірина Миколаївна, яка  продемонструвала школярам основні цехи підприємства –  розкрійний, вишивальний, швейний. Цікаво і доступно розповіла про технологічні процеси, починаючи з складських приміщень і закінчуючи кінцевим результатом – готовими виробами. Працівники фабрики продемонстрували дітям технологію виготовлення одягу, які вони шиють на сьогоднішній день.

        Продовжуючи ряд заходів задля пошуку достойних кандидатів на вакантні місця, працевлаштування на гідні посади з відповідними умовами праці –  25 жовтня 2018 року на підприємстві ТОВ «ШВЕЙНА ФАБРИКА»ВІД» проведено міні-ярмарок вакансій. Ірина Устинова провела для присутніх екскурсію по швейним цехам підприємства, детально розповіла про вільні робочі місця за професіями швачка, технік-технолог. Ознайомила з умовами праці, режимом роботи, розміром заробітної плати, тривалістю робочого часу.

      В цілому, як і школярі, так і шукачі роботи висловили подяку представнику ТОВ «ШВЕЙНА ФАБРИКА «ВІД»  та фахівцям центру зайнятості.

Голопристанський міськрайонний центр зайнятості

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.